Jump to content

Vand bara fata pentru e46 coupe NFL cu tot cu proiectoare


Recommended Posts

Vand bara fata pentru e46 coupe NFL cu tot cu proiectoare. Bara nu are cleme rupte a fost pe masina mea dar o vand pentru ca mi-am luat alta bara. Are un singur defect pe partea stanga are o mica spartura undeva jos sub masina am agatat-o asta iarna.

 

Pun cateva poze cu ea pe masina si diseara o sa rog un moderator sa imi puna si restul de poze o sa fac o poza detaliata unde are spartura acceia.

 

pret: 350 ron

telefon: 0722672156

post-24329-0-73372700-1303902814_thumb.jpg

post-24329-0-16734500-1303902861_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sus

 

Am mai multe poze cu bara dar din pacate nu le pot urca pe forum ca sunt prea mari. Cine doreste mai multe poze sa imi trimita pm si ii dau toate pozele.

 

pret nou: 300 ron

dai separat suportul(ornamentul) de sub proiectoare?

Edited by mihaye46
Link to comment
Share on other sites

cauta te rog sa pui o poza cu spartura ,

 

mufele de la proiectoare sunt nfl,adica daca am e46 nfl sa numai tai mufele etc....

 

Proietoarele au becuri H11, becurile sunt cu tot cu soclu. Deci nu trebuie sa tai nici o mufa. Eu mi-am luat becurile de la proiecoare si le-am montat pe proiectoarele de M.

 

O poza cu spartura si o poza cu becul de la proiectoare sa iti faci o idee.

post-24329-0-69302800-1304575736_thumb.jpg

post-24329-0-77228100-1304575785_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

salut!

 

Bara a fost pusa pe sedan. Nu are nimic schimbat. A fost modificat ceva pe la masina. Eu asa am luat masina.

 

Te-am intrebat ca am gasit o bara ieftina ca a ta si la culoare masini mele,si baiatu mi-a spus ca nu merge pe sedan ca nu se potriveste cu armatura,acum nu stiu

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 6 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.