Jump to content

Vand BMW E90- Serie 3 Modelul nou


bst_evr

Recommended Posts

1995 cmc

163 cp

Diesel

km reali, verificabili BMW

carte service

ulei, filtre, placute schimbate la timp+kit ambreaj, volanta

2 chei

in tara e de 2 ani

dubluclimatronic

volan piele+comenzi volan

pregatire bluetooth

CD/MP3/AUX

pilot automat

scaune semiautomate sport

cotiera fata (refrigerata)+spate

sac ski

bara spate "M"

senzori parcare

senzori presiune roti

falow me home

este colantata in alb,mai putin plafonul.masina este neagra.in talon este trecut alb-negru

cauciucuri vara+iarna

consum urban 6-8%;exterior 5%

 

STARE TEHNICA EXCELENTA!!!

 

Pret 12 000 euro

 

Eventual schimb cu Mini Cooper+diferenta

 

Tel: 0748 455554

Mail: bst_evr@yahoo.com

post-47582-0-88527600-1304678608_thumb.jpg

post-47582-0-13612100-1304678616_thumb.jpg

post-47582-0-28693200-1304678636_thumb.jpg

post-47582-0-00688700-1304678652_thumb.jpg

post-47582-0-29306500-1304678667_thumb.jpg

post-47582-0-68980800-1304678681_thumb.jpg

post-47582-0-40658400-1304678694_thumb.jpg

post-47582-0-82107500-1304678724_thumb.jpg

post-47582-0-65250600-1304678744_thumb.jpg

Edited by bst_evr
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E usor obosita masina asta si are nevoie de niste schimbari ca sa arate decent.

A fost busita in spate de are bara de pachet M?

Pur si simplu a fost schimbata! Tu daca iti schimbi sosetele inseamna ca ti s-au rupt?

Nici nu stiu de ce te bagi in seama daca nu esti interesat...forumist adevarat...........

Link to comment
Share on other sites

una din regulile de la mica publicitate a forumului :thumbsup:

 

11. Daca un vanzator pune un anunt si nu doreste sa dea explicatii si de asemenea va face scandal ca ceilalti membrii discuta anuntul lui, anuntul va fi sters.

 

a si

 

3. Vanzatorul va avea obligatoriu completata locatia la profil. Vanzatorul va trebui sa precizeze clar localitatea in care se afla produsele, precum si disponibilitatea de expediere a produselor (sau de prestare a serviciilor) in alte localitati, printr-o firma de curierat, specificand si cine suporta costurile de transport.

Nerespectarea acestei reguli va duce la blocarea anuntului pana la completarea tuturor acestor date.

Link to comment
Share on other sites

ce inseamna km reali ?

 

nevermind, am vazut in bord cati km are, poti sa imi spui provenienta si ultimile 7 caractere de la sasiu ?

Provenienta este Germania. A mai avut un proprietar in tara. Sunt al doilea. Nr identificare:xxxxxxxxxxPS27097. La achizitie i-am facut test si verificare amanuntita la reprezentanta(facturi doveditoare), km sunt reali. Este de 2 ani in tara, eu o am de un an si nu am avut nici o problema cu ea. Imediat dupa achizitie i-am schimbat kit-ul de ambreiaj+volanta deoarece masina a fost condusa de o femeie inainte si a necesitat schimbarea. Carte service pana la intrare in tara+unele revizii in tara. Cartea este originala, nu facatura.

Nu sunt samsar si nu sunt genul care sa dea tepe.

Masina este in perfecta stare de functionare, accept orice test.

Se vinde din motive financiare.

 

sub folie e negru metalizat sau negru 668?

Scuze, dar nu stiu ce inseamna negru 668. Daca imi spui unde scrie iti raspund cu cea mai mare placere. Pe plafon este culoarea originala si este un negru lucios.

Link to comment
Share on other sites

668 (sau schwartz 2) este negrul nemetalizat. Masina pare mult mai neagra decat una metalizata

Ai Mini Cooper? :)

 

spui asta dupa manierele de la usi ? ca plafonul nu se prea vede.

Nu. Manerele au o culoare mata-cauciucata. Plafonul este negru lucios. Toata masina este lucioasa-pe interiorul usilor nu este colantata si se vede lucioasa.

Link to comment
Share on other sites

spui asta dupa manierele de la usi ? ca plafonul nu se prea vede.

 

spun asta ca si comparatie intre o masina neagra metalizata si una neagra nemetalizata (ambele bmw)

 

Ai Mini Cooper? :)

 

 

Nu. Manerele au o culoare mata-cauciucata. Plafonul este negru lucios. Toata masina este lucioasa-pe interiorul usilor nu este colantata si se vede lucioasa.

 

da, am si un mini cooper ;)

Link to comment
Share on other sites

spun asta ca si comparatie intre o masina neagra metalizata si una neagra nemetalizata (ambele bmw)

 

 

 

da, am si un mini cooper ;)

Spune-mi te rog ce consum ai la Mini. Urban, mers normal si sport. Ideea e ca dupa vanzarea BMW-ului vreau sa imi iau un Mini. E fiabila masina?

Mersi!

Link to comment
Share on other sites

Am un Mini One cu Pachet Aero John Cooper Works, Jante pe 17" de vara, jante pe 15 de iarna, clima, pilot automat, computer de bord, comenzi pe volan, aprox 77.000 km din 2002. Ce diferenta mai vrei?
Link to comment
Share on other sites

conform intrarilor din service, germania, pe 01.10.2008 avea 199865 de mii de km, la 3 ani diferenta... masina probabil si-a pierdut

orice logica a intervalelor de service

Link to comment
Share on other sites

Pur si simplu a fost schimbata! Tu daca iti schimbi sosetele inseamna ca ti s-au rupt?

Nici nu stiu de ce te bagi in seama daca nu esti interesat...forumist adevarat...........

 

Nu i s-au rupt, dar cel mai probabil put. :LMAO:

Link to comment
Share on other sites

Atat avea in germania, masinile cand intra in romania km merg inapoi . Ce te mira ? Daca cauti pe autovit nu gasesti nici un e60 sau e90 cu peste 200 k .. majoritatea 165 - 170 000 .... :-j

 

Pai nu ma mira nimic. Insa in prezentare, proprietarul spune foarte hotarat ca a verificat el personal km si sunt reali. Asta merge pe autovit, dar nu isi da seama ca pe un forum BMW, sunt destule surse de verificare a km.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.