Jump to content

vand becuri auto cu led


Recommended Posts

zi-mi si mie un pret te rog la C5W 6SMD CANBUS cele mai puternice sau de 8 SMD daca imi intra la numar nu am idee

 

canbus am cu 3 leduri cu cate 2cipuri/led la 17 ron/buc

din ce an e bmw? daca e cel din poza nfl iti merge la nr chiar daca nu e bec canbus si pot sa iti dau din alea cu 8 leduri cu 14 ron/buc

o zi buna

Edited by alessandro89
Link to comment
Share on other sites

Vreau can bus neaparat ptr ca imi da eroare de bec ars masina e nfl da

 

ok, pot sa iti dau din alea cu 3 leduri. dar e ciudat, eu am un bmw din 2003 si la numere si in habitaclu nu imi da eroare, doar la far si stopuri.

daca vrei ma suni maine si vb

tel 0742802566

o seara faina

Link to comment
Share on other sites

salut.pentru e46 318d 2004 ai ceva pentru stopuri?rosu si alb?

nu am pe stoc nimic acum , dar daca vrei pot sa iti aduc. preturile pleaca de la 40 ron/set cu 14 leduri/bec si creste pana pe la vreo 70 ron cu 68 leduri. depinde de care bec vrei si cu cate leduri

o zi buna

Link to comment
Share on other sites

nu am pe stoc nimic acum , dar daca vrei pot sa iti aduc. preturile pleaca de la 40 ron/set cu 14 leduri/bec si creste pana pe la vreo 70 ron cu 68 leduri. depinde de care bec vrei si cu cate leduri

o zi buna

pĂŁi setul ce reprezinta?si se potrivesc la soclu in stop?

Link to comment
Share on other sites

pĂŁi setul ce reprezinta?si se potrivesc la soclu in stop?

 

setul reprezinta 2 bucati. pentru stopul din stanga si cel din dreapta. daca ai bec separat pt pozitie si pt stop frana atunci iti trebuie 4 becuri. suna-ma si vb mai in detaliu sau pe mess

tel: 0742802566

yahoo: amarghioalei_andrei

o zi buna

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

salut.

 

m-ar interesa pentru un E90 nfl:

 

plafoniera (toate becurile fata + spate + alea mici de citit)

 

iluminare numar spate

 

si pentru pozitii...

Salut, in habitaclu ai eroare in bord? ma refer la plafoniera. si acolo ai nevoie de 2 becuri c5w si 2 pentru luminile de citit de la plafoniera fata nu?

pt plafoniera am c5w cu 16 leduri la 15 ron/buc iar pentru luminile de citit w5w cu 6 leduri la 7ron/buc. pentru pozitie fata si numar ai nevoie de becuri canbus pe care le am la 17 ron/buc cu leduri de tip 5050.

Daca le iei pe toate astea ai o reducere considerabila.

Bafta

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

cele mai ieftine becuri cu led de pe piata! becuri cu led smd , garantie 90 zile, in caz ca au au avut defect din fabrica; daca nu, au o durabilitate de 50000 ore.

poza si preturi; preturile, pararea mea sunt destul de mici, deci nu prea se negociaza

 

w5w 12 led smd;15ron/buc

 

w5w 8 led smd ; 6ron/buc

 

bec Auto cu 12 LED-uri SMD contine adaptor pentru soclu C5W, W5W 20 ron /buc

 

bec Auto soclu C5W cu 16 LED-uri SMD 15ron/buc

 

 

aduc la comanda orice tip de bec cu led ,la un pret de bun simt

detalii si mai multe poze la adresa de mail amarghioalei_andrei@yahoo.com

tel 0742802566

predare personala in Timisoara sau trimit prin posta romana cu o taxa de 5 ron

salut,as vrea si eu ceva de genu (acelasi principiu nu conteaza forma) dar sa fie de cat mai buna calitate(ca am tot luat si dupa o saptamana sau dus naibi) si neaparat pe iluminare albastra,ele sunt de interior ! astept raspuns daca ai si la ce pret

Edited by AdixX
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.