Jump to content

Vand BMW 320Ci


ady_viteza

Recommended Posts

Yan, a fost masina mea, eu am avut cat am putut de mult grija de ea, am avut 1 accident cu ea, a trecut unu pe rosu si mi-a intrat in stanga fata, toate piesele schimbate au fost originale bmw, caseta directie, far, bara, contra aripa si alte piese de la roata, baiatu nu a avut deloc grija de ea in 2 ani de zile abia cu multe rugaciuni de la mine i-a schimbat filtrele si uleiul dupa aproape 2 ani, nu a spalat-o de cand a luat-o si nu a reparat nimic din ce s-a mai stricat, i-au furat tiganii capacele roti, eleronul si alte piese de pe masina, oglinzile au fost furate si nu mai merge electrica si sunt facute din fibra de sticla ca mi le-a spart un rau voitor.eu i-am schimbat bascula dreapta filtre ulei bujii originale capete bara schimbatorl de m ,flansa cardanica. bucse bascula loate de la alexxx, somda lamda, cam atat,nu cred ca a spalat-o 1 data de cand a luat-o, nu tratament piele nimic :( eu am fost in dreapta la masina acum 5-6 luni si merge super bine, poate s-a stricat ceva pe la ea intre timp.daa as avea bani as lua-o inapoi ca e trist in ce stare a adus-o :(.masina in 2009 a avut 98k cand am luat-o eu acum are 114k. bafta

 

no comment. din momentul asta yan-ul nu mai ma intereseaza

Edited by B.M.W.
Link to comment
Share on other sites

bafta cu masina la vanzare, este foarte frumoasa, cand mi-am cumparat eu tot dupa coupe-uri ma uitam dar nimic frumos. Acum regret ca mi-am luat pana la urma sedan.

Multumesc frumos :)

Cand mi-am luat eu masina, coupe e46 era tot ce-mi doream ....a fost un vis implinit :D .....intre timp familia s-a marit iar un sedan mai mare cu 4 usi a devenit o necesitate(sau un break...de ce nu :D )....

 

Mai scad un pic pretul...poate cineva isi va face un cadou frumos de sarbatori.... 9000 de euro negociabil.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

evident ca ma refeream la e90..

 

eu unul nu as da 9000 pe un e46.. mi se pare exagerat pretul asa "habarnist" cum sunt :)

 

nu am vrut sa atac pe nimeni.. iti doresc sa o vinzi

 

pune si tu un link te rog..cu un e90 de 9000E. Si sa aiba macar dotarile acestui 320ci, nimic in plus :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

evident ca ma refeream la e90..

 

eu unul nu as da 9000 pe un e46.. mi se pare exagerat pretul asa "habarnist" cum sunt :)

 

nu am vrut sa atac pe nimeni.. iti doresc sa o vinzi

Inainte de a spune ca-i exagerat pretul te invit la o plimbare cu masina....apoi te rog sa-ti spui inca odata parerea!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
masina este superba.Am avut si eu un coupe asemanator si mi-a placut enorm! Pretul, sincer dupa parerea mea este unul mic.Ca vin unii-altii si comenteza ca la banii astia isi iau E90, nu stiu ce vorbesc! Da poate un cazan de E90.Ceea ce nu stiu multi este faptul ca e46 Coupe facelift este o masina extraordinara! Mai ales cea de fata! asa ca ady nu lasa din pret ca nu are rost! Sincer daca mi-as da berlina as fi un cumparator masinii tale!Bafta multa la vanzare!
Link to comment
Share on other sites

masina a fost de anglia?

De ce??....asta e cea mai ciudata intrebare primita pana acum :D ...masina am adus-o din Germania!!!

Pe prima pagina este pusa seria de sasiu ....plus toata echiparea masinii de fabrica....

Ca sa nu mai repet aici uite-te de la inceputul topicului si ai sa gasesti toate detaliile...si link-ul de prezentare al masinii in care vei gasi tot ce s-a facut la coupe de 4 ani de cand e la mine....sunt primul proprietar in Romania....exceptand firma de leasing care este trecuta pe carte inaintea mea.

Link to comment
Share on other sites

masina este superba.Am avut si eu un coupe asemanator si mi-a placut enorm! Pretul, sincer dupa parerea mea este unul mic.Ca vin unii-altii si comenteza ca la banii astia isi iau E90, nu stiu ce vorbesc! Da poate un cazan de E90.Ceea ce nu stiu multi este faptul ca e46 Coupe facelift este o masina extraordinara! Mai ales cea de fata! asa ca ady nu lasa din pret ca nu are rost! Sincer daca mi-as da berlina as fi un cumparator masinii tale!Bafta multa la vanzare!

 

 

Multumesc frumos pentru aprecieri. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

pune si tu un link te rog..cu un e90 de 9000E. Si sa aiba macar dotarile acestui 320ci, nimic in plus :thumbsup:

ai dreptate, nu se poate compara un e90, la capitol calitate si fiabilitate cu un e46 ingrijit, materialele folosite in prezent sunt in mare parte de calitate inferioara, celor folosite la masinile anilor 90,

parerea mea si a multor - este ca cele mai reusite masini, sunt masinile anilor 90, unde nu s-a facut economii pe materiale.

uitati-va cum arata un bmw ingrijit de 10-20 ani si cum arata altele de 5-7 ani( gen e60, e65, e90,s.m.d)

ai o masina reusita, daca poti pastrez-o, pretul ei fii sigur ca nu o sa scada mult in timp. Uite cat costa de exemplu un e46 similar pe mobile

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.