Jump to content

Vand balast , bec xenon, bec semnal OEM e91,92 PHILIPS !


Recommended Posts

Am un balast , un bec xenon ,semnal si instalatia de mufe, autoleveling-ul, comutatorul electromagnetic pt scurta lunga pt un bmw e90/91/92 , sunt originale OEM , sunt ff putin folosite !!!

 

balast - 120e philips

bec xenon -120e philips

bec semnal - 50ron

plus instalatia de mufe, autoleveling-ul, comutatorul electromagnetic pt scurta lunga -100ron

 

Contact - 0761 67 46 07 Mihai

post-27688-0-65776300-1305630986_thumb.jpg

post-27688-0-97093900-1305630996_thumb.jpg

post-27688-0-79978100-1305631006_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

lamureste-ma tu.

cat costa un bec original?

dar stii ce nu inteleg? te intereseaza cumva becul si eu nu stiu? ce este aici, punct de informatii? te plictisesti pe net si nu ai ce face? stii k ai report nu?

 

ce nu va suport eu pe voi, astia care se baga si ei in seama asa aiurea...v-as impusca , sincer !!!

 

daca chiar te intereseaza si stii cat este un bec sau balast , m-ai fii sunat si mi-ai fii zis...bai nenea, ceri mult pe el ! Imi faceai o oferta si ne intelegeam...asa te dai si mare si nici macar nu ai bani de-o shaorma, numai zic de un e90,91,92 !!!

veziti te rog de treaba ta si exista google daca chiar te intereseaza pretul unui bec original !

Link to comment
Share on other sites

dar stii ce nu inteleg? te intereseaza cumva becul si eu nu stiu? ce este aici, punct de informatii? te plictisesti pe net si nu ai ce face? stii k ai report nu?

 

ce nu va suport eu pe voi, astia care se baga si ei in seama asa aiurea...v-as impusca , sincer !!!

 

daca chiar te intereseaza si stii cat este un bec sau balast , m-ai fii sunat si mi-ai fii zis...bai nenea, ceri mult pe el ! Imi faceai o oferta si ne intelegeam...asa te dai si mare si nici macar nu ai bani de-o shaorma, numai zic de un e90,91,92 !!! veziti te rog de treaba ta si exista google daca chiar te intereseaza pretul unui bec original !

stiu ca avem report.

daca suntem nevoiti sa cautam pe google informatii despre produsul vandut de tine, treaba ta cine o face?

era o intrebare simpla dar se pare ca atunci cand s-a impartit bunul simt, tu nu erai de fata.

 

11. Daca un vanzator pune un anunt si nu doreste sa dea explicatii si de asemenea va face scandal ca ceilalti membrii discuta anuntul lui, anuntul va fi sters.

Edited by Ciumidel
Link to comment
Share on other sites

@leduri: Nu este permis un asemenea limbaj pe forum!

Daca vrei sa vinzi ceva, vorbesti frumos si raspunzi la toate intrebarile care iti sunt adresate.

Daca nu poti vorbi civilizat, probabil locul tau nu este pe acest forum.

 

Ai 10 zile suspend pentru limbaj. Nu vei avea dreptul sa postezi pana nu-ti schimbi username-ul.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 7 months later...
7. Initiatorul topicului poate da un singur UP la 7 zile de la ultima sa postare. Nu se admit UP-uri date mai repede de 7 zile de la ultima postare sau UP-uri date de catre alta persoana decat initiatorul topicului. Exceptia UP-ul la 7 zile va fi permis doar atunci cand initiatorul doreste sa scada 10% din pret. Daca se da UP inainte de cele 7 zile topicul va fi inchis 10 zile. Sunt considerate UP-uri si actualizarile de stocuri, noi produse, sau postarea de poze in intervalul celor 7 zile. Din acest motiv, topicurile trebuie sa contina cat mai multe informatii inca de la deschiderea lor.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.