Jump to content

vand e46 320 d


Toto_1

Recommended Posts

Prietene fara suparare masina asta nu are cum sa aiba km astia a mea are 186.000 si pot sa spun ca interiorule nou nout pe langa al tau...fara suparare nu incerca sa vinzi castraveti gradinarilor...cu indulgenta spun ca are 260.000...bafta la vanzare!

Este un anunt de vanzare, discut cu persoanele interesate, vad ca aici fiecare se baga in seama fara sa fie macar interesati sa cumpere, probabil multi merg cu bicicleta sau loganul tunat la vitan.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Salut ,

 

Ne-am vazut azi la o vizionare, masina este ok, cu mici exceptii, la un calcul as mai avea de bagat in ea 200 euro, care ar fi ultimul pret la care esti dispus sa mergi ?

 

Merci ,

 

Ti-am zis si cand ne-am vazut, 6800 euro, masina este 2003, nici nu am zis ca ar fi perfecta, dar dupa cum ai vazut si tu nu trebuiesc bani bagati in ea urgent, daca tu vrei sa bagi 200 euro o faci ireprosabila, dar repet, nu sunt de bagat urgent in ea .

 

Daca te hotarasti ne auzim la un tel, oricum primul venit primul servit, ca sa nu avem discutii ulterioare .

Link to comment
Share on other sites

Ti-am zis si cand ne-am vazut, 6800 euro, masina este 2003, nici nu am zis ca ar fi perfecta, dar dupa cum ai vazut si tu nu trebuiesc bani bagati in ea urgent, daca tu vrei sa bagi 200 euro o faci ireprosabila, dar repet, nu sunt de bagat urgent in ea .

 

Daca te hotarasti ne auzim la un tel, oricum primul venit primul servit, ca sa nu avem discutii ulterioare .

 

Iti place sa vb cu tine?

Sau sunt eu nebun si va este aiurea sa va sunati reciproc?!:))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.