Jump to content

vand m3 e 46


INTERCEPTOR

Recommended Posts

kit ac schbitzer....interior, exterior, evacuare ac schnitzer .soft ac schnitzer

jante pe 20 .ac schnitzer

lambo doors LSD

capota carbon

CUTIE SMG 2 cu 6 trepte

suspensie K W VARIANTA 3 A reglaj inaltime si duritate

scaune CSL cu incalzire

climatronic

faruri xenon adaptive..stropitori faruri

trapa

87 000 km reali.carte service. plus toate facturile din germania pt toate piesele schimbate

pret 18 500 euro . putin discutabil accept doar unele variante de bun simt

 

tel 0727 391 167 0763 775 100

Edited by INTERCEPTOR
Link to comment
Share on other sites

Doar posesorii de 316 si 318 se intreaba de consum. Daca iti permiti sa cumperi si sa intretii o masina cu motor mare consumul este o cantitate neglijabila.

Bine mai magnatule cu 320i ...iti dau un exemplu : faci o excursie cu inca 3 prieteni , ce masina luati? Nu conteaza consumul in alegerea ei ?

Sau faci 40 000 km pe an , nu conteaza consumul?

Nu conteaza consumul daca faci 10 000 km pe an sau daca mai ai o a 2a masina economica si asta o tii de weekend.

Link to comment
Share on other sites

Si posesorii de 320d (nu si "i" :p ) intreaba de consum :) :)

 

Lasand gluma la o parte, e normal sa intrebi de consum, poate consuma 20 % sau poate 30 %. Poate cu 20 % omul si-o permite, poate ca 30 % nu-i mai convine :)

Edited by hornetb
Link to comment
Share on other sites

Bine mai magnatule cu 320i ...iti dau un exemplu : faci o excursie cu inca 3 prieteni , ce masina luati? Nu conteaza consumul in alegerea ei ?

Sau faci 40 000 km pe an , nu conteaza consumul?

Nu conteaza consumul daca faci 10 000 km pe an sau daca mai ai o a 2a masina economica si asta o tii de weekend.

 

:) cine vrea sa isi ia m3, cunoaste cu siguranta in ce se baga, numai consumul nu e problema la o masina ca asta.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Masina are 87.000 facuti in 8 ani, cati ani crezi ca faci cu m3-ul pe an?

 

 

eu am facut 60.000 de km in ultimele 12 luni cu 330d-ul pe care l-am luat in aprilie anu' trecut de aici de pe forum ,cam cat a facut baiatu cu m3-u in 6,5-7 ani :hyper:

Link to comment
Share on other sites

Nu conteaza consumul daca faci 10 000 km pe an sau daca mai ai o a 2a masina economica si asta o tii de weekend.

Nu cred ca e bine ca posesor de m3 sa ai doar m3. Sigur cam toti au si alte masini.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.