Jump to content

Schimb jante 17" cu unele pe 16"


thisadi

Recommended Posts

La 1 august o sa fiu in constanta, daca esti interesat de schimb cu unele pe 16 in stare foarte buna lasa un numar de telefon.

 

La 1 august o sa fiu in constanta, daca esti interesat de schimb cu unele pe 16 in stare foarte buna lasa un numar de telefon.

 

 

Poze daca vrei o s apun mai tarziu, acum sunt la servici.

Link to comment
Share on other sites

Nu merg jantele mele pe e39. Iti spun sigur pt ca acum vreo 2 sapt m-am inteles cu un baiat din Constanta sa facem schimbul, si cand am fost la vulcanizare, jantele mele nu intrau pe butucul masinii lui (un e39 din 2002); butucul de e39 era mai mare in diametru.
Link to comment
Share on other sites

Nu merg jantele mele pe e39. Iti spun sigur pt ca acum vreo 2 sapt m-am inteles cu un baiat din Constanta sa facem schimbul, si cand am fost la vulcanizare, jantele mele nu intrau pe butucul masinii lui (un e39 din 2002); butucul de e39 era mai mare in diametru.

Ce ET au ale tale ?

Link to comment
Share on other sites

nu stiu sa-ti spun ce ET au, pt ca nu scrie mai nimic pe ele; tot ce scrie pe spatele lor e 8Jx17H2; oricum la mine la e46 se incadreaza bine, nu ating in aripi sau chestii de genul asta Edited by thisadi
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.