Jump to content

Schimb jante 17" Bmw E46 M Double Spoke 68 cu alt model pe 17" sau 18".


RaZz

Recommended Posts

ce gume ai pe ele?

Te intereseaza bbs rc pe 17 cu bridgestone potenza f bune si o dif din partea ta?

O janta are aproximativ 8kg,iar roata cu totul 16kg...

 

Federal SS595 fata 225/45 R17

Federal SS595 spate 245/40 R17

 

Gumele au 2000 km. Sunt cumparate din Germania. Doar ca astazi am avut o pana urata pe fata si unul s-a dus. Am pus alt profil. Guma in stare la fel de buna. O sa ma uit exact ce model este.

 

schimb cu style 32 pe 18?

 

In ce stare sunt gumele?

Edited by RaZz
Link to comment
Share on other sites

Ok eu am 225.45.17 bridgestone potenza,toate 4 si mai vreau 200euro dif!

 

Nu mersi.

 

Eu iti dau jante M OEM cu gume noi mai vrei si 200 euro diferenta? :rolleyes:

Edited by RaZz
Link to comment
Share on other sites

OK. Nu comparam? Sunt noi?

 

De ce le vinzi?

 

Asa e tot romanul, cand sunt pe duca gumele, hai sa fac o combinatie cu unele mai noi.

 

Parerea mea daca starea jantelor tale (nu stiu) ar fi macar 80% din starea jantelor mele si daca gumele tale ar fi noi, am putea vorbii de o diferenta, dar in nici un caz de 200 de euro.

 

Cu 200 de euro diferenta le dau pe a mele si iau altele pe 18" cu anvelope la fel de bune.

 

Bafta la schimburi! :frantics:

Edited by RaZz
Link to comment
Share on other sites

Nu le am la vanzare,cauciucurile au 1 sapt,iar jantele sunt reconditionate de 3 luni...deci numai anvelopele si recontitionatul..m`au costat 27mil!

Vroiam sa le dau pt a le folosi pe ale tale pt iarna,iar eu sa`mi iau unele pe 18!

Bafta si tie

Link to comment
Share on other sites

Nu le am la vanzare,cauciucurile au 1 sapt,iar jantele sunt reconditionate de 3 luni...deci numai anvelopele si recontitionatul..m`au costat 27mil!

Vroiam sa le dau pt a le folosi pe ale tale pt iarna,iar eu sa`mi iau unele pe 18!

Bafta si tie

 

Ca o mica completare,jantele sunt asigurate separat in polita casco la aprox 1500euro,dar ca nu pot sa le dau dauna pe toate odata...deci nu sunt "romanul caruia i`sau tocit cauciucurile si vreau sa vand jantele"!

Chiar nu m`ai nimerit...atitudinea ta este total deplasata,probabil ai vreo sechela!

Link to comment
Share on other sites

Schimb jante 17" Bmw E46 M Double Spoke 68 cu alt model pe 17" sau 18".

 

Jantele nu bat, au fost vopsite in martie toate 4. Detalii PM.

 

Astept oferte!

 

salut ,jantele mele pe 18'' te intereseaza?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

daca te intereseaza spoke 73 pe 17 cu gume 225.45.17 continental sport contact3 bune 70%.eu le-am luat de noi acu 15.000 km schimb pe schimb.mai multe pe mess sega_83,,

 

Trimite te rog poze!

 

salut, ce ET si J au jantele?

 

7,5 j fata

8,5 j spate

 

ET nu stiu!

 

daca vrei sa le vinzi, as fi interesat

 

Sincer nu as vrea sa ma complic cu vandutul.

 

Tot la un schimb cu altele OEM pe 17" as ramane.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.