Jump to content

Vand Bara Spate BMW E90 M3 + Splitere Bara Fata E90


Recommended Posts

[1] Bara Spate Bmw E90 M3 Style

 

Produsul este nou, sigilat

Se potriveste pe E90 orice motorizare

Bara este de plastic abs

Pozele sunt reale, produsul est 100% cu poza

 

PRET 350 EURO

 

[2] Splitere Bara Fata E90

Prelungire Bara fata E90

 

Se monteaza pe bara stoc de E90

PLASTIC ABS !! ( NU FIBRA )

SE POTRIVESC PERFECT

PRODUS OEM ( la BMW costa 250 E )

 

PRET FIX 199 RON ( NECESITA FINISARE si REVOPSIRE )

 

 

LIVRARE ORIUNDE IN TARA PRIN FAN COURIER

TAXA CURIER 20 RON FIX

 

tel 0746 069 064

id tobesport_ro

Link to comment
Share on other sites

pozele cu spliterele sa inteleg ca sunt reale?

Par de carbon sau vopsite carbon. De ce necesita finisare si vopsire in poze par ok, da detalii ce vrei sa zici prin finisare.

 

poza este informativa, ala e modelul de splitere... pe net nu gasesc poza cu oem doar din fibra care sunt PRAF , sau din carbon.

 

spiterele au fost montate pe bara(lipite cu mastic) si necesita finisare si revopsire dupa ce au fost date jos , asta explica si pretul asa de mic.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

poza este informativa, ala e modelul de splitere... pe net nu gasesc poza cu oem doar din fibra care sunt PRAF , sau din carbon.

 

spiterele au fost montate pe bara(lipite cu mastic) si necesita finisare si revopsire dupa ce au fost date jos , asta explica si pretul asa de mic.

De ce spui ca cele din carbon sunt praf?Oricum ce din carbon sunt OE NU OEM si costa de 15 ori mai mult fata de pretul tau de vanzare.

Link to comment
Share on other sites

De ce spui ca cele din carbon sunt praf?Oricum ce din carbon sunt OE NU OEM si costa de 15 ori mai mult fata de pretul tau de vanzare.

 

sunt "praf" pt ca in comparatie cu cele de plastic se sparg imediat, cele din plastic sunt mai rezistente nu crapa asa repede

 

si treaba cu pretul nu am inteles unde bati, nu e ok ca le vand asa de ieftin ? sau ?

Link to comment
Share on other sites

Ce culoare au spliterele acum?Se poate niste poze reale?

 

nu au nici o culoare , ca e sarita vopseaua de pe ele pt ca au fost lipite cu mastic si vopsita din nou toata bara.

eu le-am luat pt mine da intre timp am pus bara de M

 

poze nu am si nici nu le am aproape , cum ajung o sa le fac poze.

Link to comment
Share on other sites

sunt "praf" pt ca in comparatie cu cele de plastic se sparg imediat, cele din plastic sunt mai rezistente nu crapa asa repede

 

si treaba cu pretul nu am inteles unde bati, nu e ok ca le vand asa de ieftin ? sau ?

 

cred ca este invers carbonul este mult mai rezistent decat plasticul(nu degeaba o piesa din carbon este mult mai scumpa decat una din plastic)

 

eu am facut legatura intre pretul cerut de tine si poza pe care ai puso(vad ca a mai intrebat un coleg mai jos).Alea expuse de tine sunt din carbon (de aia am spus ca pretul pentru produsul OE este de 15 ori mai mare)

bafta la vanzare

Edited by adi v
Link to comment
Share on other sites

Daca le gaseam la gunoi si nu le-as lua, arata oribil. Pe ce ceri tu 200 roni pe niste plastice jerpelite. ce rau s-a ajuns sa se vanda toate jegurile de plastice demontate de pe masina.Daca ar vinde totzi ce vinzi tu s-ar numi Vanzari gunoaie si Accesorii reciclate BMW.

Imi pune o poza cu splitere noi Carbon imi pierd timpu sa ai scriu si el ce vinde??????????

Edited by DIESEL220
Link to comment
Share on other sites

Daca le gaseam la gunoi si nu le-as lua, arata oribil. Pe ce ceri tu 200 roni pe niste plastice jerpelite. ce rau s-a ajuns sa se vanda toate jegurile de plastice demontate de pe masina.Daca ar vinde totzi ce vinzi tu s-ar numi Vanzari gunoaie si Accesorii reciclate BMW.

Imi pune o poza cu splitere noi Carbon imi pierd timpu sa ai scriu si el ce vinde??????????

 

Prietene dar nu te obligat nimeni sa le cumperi , jegurile alea arata asa pt ca au fost vopsite complet pe bara si sa le dai jos de pe bara nu prea ai cum decat sa iei din vopsea( tu probabil in 200 ron cat sunt te asteptai sa vin sa ti le montez eu eventual si vopsit daca se poate )

Ca sa le "aranjezi " te mai costa maxim 100ron la cel mai scump service dar tu probabil la mintea ta te ai duce si le ai face din fibra ca arata bine... dar la prima bordura ar fi praf.

Nu fac bisnita din asta , pe mine m-au costat 250 ron tot din Constanta le-am luat, dar intre timp am pus bara de M.

Daca observi in anunturi am la vanzare si accesorii bmw, si nu vand " Accesorii reciclate BMW " , doar caut sa fie calitativ , decat sa-mi pun un c...t bine aranjat pe masina.

 

 

DACA CITEAI FRUMOS SUS SCRIE IN CE STARE SUNT si " nu trebuia sa te mai obosesti scriind "

 

 

CU OCAZIA ASTA IES DE LA VANZARE ( dp acest forum ).

 

RAMANE DOAR BARA SPATE M3 - 350 EURO

Link to comment
Share on other sites

Prietene dar nu te obligat nimeni sa le cumperi , jegurile alea arata asa pt ca au fost vopsite complet pe bara si sa le dai jos de pe bara nu prea ai cum decat sa iei din vopsea( tu probabil in 200 ron cat sunt te asteptai sa vin sa ti le montez eu eventual si vopsit daca se poate )

Ca sa le "aranjezi " te mai costa maxim 100ron la cel mai scump service dar tu probabil la mintea ta te ai duce si le ai face din fibra ca arata bine... dar la prima bordura ar fi praf.

Nu fac bisnita din asta , pe mine m-au costat 250 ron tot din Constanta le-am luat, dar intre timp am pus bara de M.

Daca observi in anunturi am la vanzare si accesorii bmw, si nu vand " Accesorii reciclate BMW " , doar caut sa fie calitativ , decat sa-mi pun un c...t bine aranjat pe masina.

 

 

DACA CITEAI FRUMOS SUS SCRIE IN CE STARE SUNT si " nu trebuia sa te mai obosesti scriind "

 

 

CU OCAZIA ASTA IES DE LA VANZARE ( dp acest forum ).

 

RAMANE DOAR BARA SPATE M3 - 350 EURO

Asa da. Vinde ce e de vandut , si o sa fim toti mai multumiti. Spor la vanzare.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[1] Bara Spate Bmw E90 M3 Style

 

Produsul este nou, sigilat

Se potriveste pe E90 orice motorizare

Bara este de plastic abs

Pozele sunt reale, produsul est 100% cu poza

 

PRET 350 EURO FIX ( CURIER INCLUS IN PRET !!! )

 

 

LIVRARE ORIUNDE IN TARA PRIN FAN COURIER

 

tel 0746 069 064

id tobesport_ro

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

sus

 

[1] Bara Spate Bmw E90 M3 Style

 

PRET 350 EURO FIX ( CURIER INCLUS IN PRET !!! )

 

LIVRARE ORIUNDE IN TARA PRIN FAN COURIER

 

tel 0746 069 064

id tobesport_ro

 

 

PS : Niste poze cu " gunoaiele jerpelite " de splittere , dupa reconditionare si montate pe masina !

Edited by torelo
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ROG UN MODERATOR SA MODIFICE TITLUL TOPICULUI

 

" Vand Bara Spate E90 M3 + Praguri E90 M3 NOI ! "

 

[1] Bara Spate Bmw E90 M3 Style - PRET 350 EURO FIX ( CURIER INCLUS IN PRET !!! )

 

[2] Praguri Bmw E90 M3 - PRET 110 EURO FIX ( CURIER INCLUS IN PRET !!! )

 

Produsul este nou, sigilat si este din PLASTIC ABS NU FIBRA

Se potriveste pe E90 orice motorizare

 

 

LIVRARE ORIUNDE IN TARA PRIN FAN COURIER

 

tel 0746 069 064

id tobesport_ro

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.