Jump to content

[Vand] E46 318i '99 TITANSILBER METALLIC


makiavelic

Recommended Posts

Buna ziua !! Un mic anunt daca mi se permite :

 

- In data de 25.12 .2009 am cunoscut'o si am ramas pe loc fermecat. Crescuta in Italia fara sa ii cunosc trecutul am decis sa o iau acasa, sa am grija de ea si sa avem o relatie frumoasa. Am crezut ca relatia va fii una de lunga durata , speciala plina de momente frumoase, de afectiune si intelegere reciproca Am stiut mereu ca o sa vina si ziua in care ne vom spune adio, desi cu mama pe inima spun ca mi'a fost fidela mereu si niciodata nu m'a lasat la greu. Am stiut dar nu credeam ca relatia se va sfarsi asa de rapid , ce sa ii faci asta este viata si trebuie sa ne spunem la revedere , deoarece eu o sa plec la munca in Anglia 2 ani. Deci astea fiind spune am sa atasez cateva poze, ca si detalii despre ea nu stiu ce sa zic, masina stoc +mici modificari aduse de mine ...

 

- Raspund cu placere la orice intrebare , insa sunt presat de timp , am de alergat dupa acte si restu eu urmand ca pe 3 august sa parasesc tara, deci pot fii contactat pe tel pt mai multe explicatii. Tel: 0761.329.199 Marius !

 

- Masina are aproape 170.000 KM reali ( sau nu ).Nu stiu ce sa zic pe tester a dat ca atat s'a plimbat ea prin Italia , din total cam 10 mii s'au umblat in tara .

- Filtrele schimbate toate dar intre timp s'au facut cam 6000 km de la schimb.

 

- Probleme la ea nu prea sunt dacat unele minore zic eu , un brat fata dreapta chiar astazi am rupt un cauciuc intr'o groapa, si probabil cateva bucse .. Mici zgarieturi unele existente cand am cumparat'o altele datorate civilizatiei in care traim Mentionez ca masina avut rotitze pe 17 si s'au cam dus bratele momentan are pe 15 si asa se va vinde . NU ma apuc eu sa investesc in ea din lipsa de timp , plus consider ca mai bine las un pret mai mic la ea si cine o va cumpara , o sa puna ce piese doreste ( cam asa se procedeaza , deci prefer sa ne intelegem si cel care o va cumpara sa se poata bucura de ea )

 

-VIN: WBAAL31020JJ14858

 

PRET : 4300 E ( USOR NEGOCIABIL )Foto011.jpg Foto012.jpgFoto014.jpgFoto017.jpgFoto019.jpg

 

Revin mai pe seara cu mai multe poze !!

 

Va multumesc ! O zi placuta !!

Edited by makiavelic
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

mda .... am ajuns sa dau Bmw-ul la pret de logan .... misto ... e criza ...

 

 

se poate inchide topicul ... masina s'a dat ....evident la un pret de criza .... dar asta e ... sa speram ca cel ce a luat'o nu o sa si bata joc de ea ....multumesc oricum de sfaturii &stuff ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.