Jump to content

Instalatii hidrogen


Raulooo

Recommended Posts

Credeam ca ne-am lamurit cum sta treaba cu tampeniile astea si cu escrocii care incearca sa traga tepe cu iz de hidrogen.

 

Ala care are site-ul si-a facut la un moment dat cont aici pe forum si a incercat tot felul de abureli. Pana la urma a renuntat si ne-a scutit de tampenii.

 

@Raulooo : Sper ca ai pus link-ul doar ca amuzament.

Link to comment
Share on other sites

Am vb deja cu baiatul care a montat inst. de gaz pe masina mea.

spune " am montat deja pe 2 Logan-uri si 1 audi ".

 

Mai zice ca a studiat instalatile si par a fi de calitate. Datorita faptului ca sunt inst. noi pe piata, ele se si confectioneaza cu materiale fiabile. Odata ce prind vechime aceste inst., or sa vina si inst. "made in China" sau chiar aceasi producatori o sa le faca mai putin fiabile.

 

 

OFF TOPIC: eu am inst. gaz + 30% economie cu astfel de inst., practic as merge pe "gratis". Mai studiez un pic si poate ma "bag".

Link to comment
Share on other sites

Credeam ca ne-am lamurit cum sta treaba cu tampeniile astea si cu escrocii care incearca sa traga tepe cu iz de hidrogen.

 

 

Explica ! Cum te-ai lamurit ? sau ai aruncat si tu niste vb. fara macar o baza in ele ?

Link to comment
Share on other sites

Ti-ai facut cumva clona si incerci iarasi sa vinzi prostii sub o noua identitate?

 

Topic inchis. Nu sunt permise reclamele mincinoase si nici postarea tampeniilor scornite si publicate pe net de nu stiu ce agramat din punct de vedere tehnic, in speranta de face un ban gramada.

 

Pentru cei interesati de mai multe detalii, exista deja un topic pe tema asta pe forum.

 

Topicul cu pricina este aici:

http://www.bmwclub.ro/forums/topic/98029-reducerea-consumului-de-benzina-prin-folosirea-hidrogenului-obtinut-din-electroliza-apei/

 

Explicatii referitoare la pacaleala cu hidrogen gasiti aici:

http://www.fuelsaving.info/hydrogen.htm

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.