Jump to content

Vand BMW 525i e39


Jimbo

Recommended Posts

Buna,

Masina a fost achizitionata in 2002, avea vreo 2000 km pentru ca a fost company-car, sunt primul si singurul proprietar.

E masina parintilor, folosita 80% in concedii, masina e folosita 3 luni/an.

Auto are aprox. 145.000km, se pot verifica la orice ora.

DOTARI: Faruri Xenon, jante alu. '17, piele crem, scaune electrice si incalzite(fata)senzor ploaie,dublu climatronic volan sport(3 spite) imbracat in piele si multifunctional, magazie 6 cd-uri, oglinzi electrice+incalzite, cruise-control.

Mici defecte:foarte mici puncte de rugina pe capota(a fost tinuta o iarna afara),cativa pixeli de la bord-computer defecti, plasticul din jurul rotilor fata ros, plasticul de sub bara fata e putin indoit(cred c-a agatat mama ceva bordura :bash: )+ anvelope uzate( le voi schimba eu)

Masina ruleaza impecabil, o scot la vanzare pt. ca am nevoie de $$$ altfel nu as vinde-o nici in ruptul capului, mi se pare a fi o masina pt. pasionati.

 

PRETUL este de 8500 E neg. insa ACCEPT SI SCHIMBURI dar cu diferenta de minim 4000E.

 

Numai bine! :cheers:

post-49593-0-96430300-1311613583_thumb.jpg

post-49593-0-38166500-1311613590_thumb.jpg

post-49593-0-23765100-1311613601_thumb.jpg

post-49593-0-94873600-1311613606_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

La ce te referi , la faptul ca e veche ?

pe langa faptul ca e veche :frantics: ma refeream la faptul ca doar un pasionat de BMW si-ar lua o masina cu un motor de 2.5l din 2002 si pe deasupra si benzina

 

Dupa cum arata volanul sigur nu are 145k.

SE POATE VERIFICA LA ORICE ORA LA ORICE DEALER BMW, problema cu volanul: am spalat tapiteria si s-a pus tampitu' ala sa dea si pe volan cu nu-stiu-ce solutie, si intr-adevar s-a ros pielea. KM sunt 101% reali!

Link to comment
Share on other sites

curios cum tampitul ala a dat numai in partea de sus si in partea stanga a volanului cu solutie, si doar pe fata volanului, pe unde se pune mana mai exact ;)

al naibii cum a facut el de in partea dreapta a volanului nu a dat cu solutie, si nici pe interiorul nici pe exteriorul covrigului :goodjob:

la scaune e bine ca nu s-au topit de tot, ca acolo presupun ca a mai si frecat

Link to comment
Share on other sites

curios cum tampitul ala a dat numai in partea de sus si in partea stanga a volanului cu solutie, si doar pe fata volanului, pe unde se pune mana mai exact ;)

al naibii cum a facut el de in partea dreapta a volanului nu a dat cu solutie, si nici pe interiorul nici pe exteriorul covrigului :goodjob:

la scaune e bine ca nu s-au topit de tot, ca acolo presupun ca a mai si frecat

curios cum s-ar putea uza pielea DOAR prin partea stanga si in partea de sus, probabil am condus eu masina cu ceva manusa de sudat pe mana stanga... e uzat si prin dreapta doar ca nu se vede bine in poza... :goodjob:

Link to comment
Share on other sites

Nu mai faceti acuzatii aiurea, volanul se poate toci aiurea din diferite motive ca: masina a fost condusa de o persoana care poarta mai multe inele, a fost aplicata o solutie necorespunzatoare de tratament, etc. Omul spune ca poate justifica nr de km, asa ca pana la proba contrarie ar trebui sa ii dam omului credit.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.