Jump to content

Vand X5 E53 62.500 km BENZINA(nu merge cu carbuni)


schaff

Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

vedem cine o fi interesat, cert este ca acela care isi doreste atelajul nu se va lasa influentat de comentariile colegilor - rautacioase - in viziunea ta. Stii vorba aia... "Cine se scuza, se acuza". Cu cat incerci mai mult sa demonstrezi ceva (in cazul tau prin vorbe mai putin prietenoase), cu atat mai putin vei fi credibil.

 

Eu personal, chiar daca unii colegi au comentat vis-a-vis de km masinii, cred ca ar putea fi reali, sau daca m-ar interesa masina, poate nu mi-ar pasa prea mult. Tu daca i-ai fi ignorat complet, ai fi crescut mai mult procentul de incredere din partea posibililor cumparatori.

 

Nu e numai cazul tau, asta e principala problema la sectiunea de MP. Vanzatorii sunt foarte vulcanici. Pierderea este a lor.

Link to comment
Share on other sites

Asta din punctul tau de vedere, ca pierderea ar fi DE PARTEA vanzatorilor vulcanici. Ai cumva impresia ca ma intereseaza sa vand in mod special? Nu. De asta si cer mai mult, dar si masina e mai...cu km putini. Pe langa faptul ca nu ma prea intereseaza sa vand, cu ATAT mai putin nu.i voi vinde vreunui colorat, frustrat, etc. Cine comenteaza aiurea nu I.o voi da nici cu 20 mii...cine e interesat de masina si e si o persoana ok acela o va lua, DACA vom dori amandoi. Taranii si meltenii de Romania cu bani, precum si cei care merg cu rata dar comenteaza nu fac parte din publicul tinta.
Link to comment
Share on other sites

Nici nu vreau sa ma gandesc ce ma asteapta daca vreau sa-mi vand masina. E39 09/2002, luata in 2008 la 103.000(reali sau nu, nu stiu si nu ma itereseaza ), am 140.000 acum,din diverse motive mai mult sau mai putin importante. :) Auoleu, sa vezi atunci spurcaciune pe mine :popcorn: :hyper: .

Il compatimesc pe initiatorul topicului si il sfatuiesc sa o ia de la inceput, poate cu ceva km adaugati :D

Bafta la vanzare

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nici nu vreau sa ma gandesc ce ma asteapta daca vreau sa-mi vand masina. E39 09/2002, luata in 2008 la 103.000(reali sau nu, nu stiu si nu ma itereseaza ), am 140.000 acum,din diverse motive mai mult sau mai putin importante. :) Auoleu, sa vezi atunci spurcaciune pe mine :popcorn: :hyper: .

Il compatimesc pe initiatorul topicului si il sfatuiesc sa o ia de la inceput, poate cu ceva km adaugati :D

Bafta la vanzare

 

Frate, m.am distrat enorm de post_ul tau:))))) cred ca o pun la vreo 120.000km asa sa nu bata la ochi:))) fuse o experienta unica acest topic, dar mi.am si dat seama de celebra sintagma: EI SUNT PRINTRE NOI!

 

Dar cel mai bine cred ca a facut rezumatul entersky surprinzand chintesenta umana tip abjecta:))))

Link to comment
Share on other sites

Tare e faza ca individul isi vinde si el masina aici, ceva cabrio obosit cu 124 de mii de km reali. :)

 

Aici pe bmwclub pretul este mai mare cu 1150 Euro, e pentru cunoscatori.

 

http://www.autovit.ro/bmw-320-C20436272.html

 

http://www.bmwclub.ro/forums/topic/109373-vand-bmw-e46-cabrio/

 

Nu e problema, isi ia ban curand, sita cerne bine.

Edited by WLF
Link to comment
Share on other sites

fraierilor nu veti sti niciodata cum arata o masina cu volan electric.

 

Entersky, du-te ma de-aici si te masturbeaza. E pacat de tine, doar poti s-o faci singur.

 

 

 

 

Dar cel mai bine cred ca a facut rezumatul entersky surprinzand chintesenta umana tip abjecta:))))

 

Schaff, nici tu nu esti departe mai. Hai sa-ti zic de ce: nu pentru ca jignesti ieftin cu chintesenta ta pe ceilalti care stau pe forumul asta (stai linistit, nu crede nimeni ca ai vrut sa dai in nebunul ala, nu esti tu atat de subtil), ci pentru ca vii si arunci niste dume de sta ceasul neintors, mai.

 

Cum poti sa postezi o prostie de genul 'ai cumva impresia ca ma intereseaza sa vand in mod special? Nu. De asta si cer mai mult (WTF?!) dar si masina e mai...cu km putini. Pe langa faptul ca nu ma prea intereseaza sa vand, cu ATAT mai putin nu-i voi vinde vreunui colorat'

 

Adica tu ai pus masina asta aici la vanzare asa, de amorul artei, ca sa te umfli in pene, de plictiseala, ca doar nu ai de gand s-o vinzi, vrei doar sa te desfeti pe forum, vrei sa ne onorezi cu prezenta ta maiestuoasa, pe noi astia care n-avem bani da'ics5, da' baEteala, care habar n-avem ce-i ala luxul si sapunul, dupa cate vad.

 

Du-te ma de aici.

Link to comment
Share on other sites

Entersky, du-te ma de-aici si te masturbeaza. E pacat de tine, doar poti s-o faci singur.

 

 

 

 

 

 

Schaff, nici tu nu esti departe mai. Hai sa-ti zic de ce: nu pentru ca jignesti ieftin cu chintesenta ta pe ceilalti care stau pe forumul asta (stai linistit, nu crede nimeni ca ai vrut sa dai in nebunul ala, nu esti tu atat de subtil), ci pentru ca vii si arunci niste dume de sta ceasul neintors, mai.

 

Cum poti sa postezi o prostie de genul 'ai cumva impresia ca ma intereseaza sa vand in mod special? Nu. De asta si cer mai mult (WTF?!) dar si masina e mai...cu km putini. Pe langa faptul ca nu ma prea intereseaza sa vand, cu ATAT mai putin nu-i voi vinde vreunui colorat'

 

Adica tu ai pus masina asta aici la vanzare asa, de amorul artei, ca sa te umfli in pene, de plictiseala, ca doar nu ai de gand s-o vinzi, vrei doar sa te desfeti pe forum, vrei sa ne onorezi cu prezenta ta maiestuoasa, pe noi astia care n-avem bani da'ics5, da' baEteala, care habar n-avem ce-i ala luxul si sapunul, dupa cate vad.

 

Du-te ma de aici.

 

 

Nu, serios acum, vreau s.o vand ca.mi place dieselul. Pe bune!!!:))))))))) Abia astept sa.mi ofere cineva 500 euro pe ea, hai 2500 sa.mi iau si eu un urs ceva sau o pisica, iar in schimb ii dau troaca asta. Urs diesel exista? Aaa un 324td d.ala, Woooww. Nu, nu tin neaparat s.o vand si stii de ce? Ca nu mai gasesc masina in conditiile astea! Un 645 la km astia e minim 25 mii, un range rover nu mai zic, 4.8is nu exista la km astia....deci sincer, ori primesc o suma care sa ma convinga ori nu ma intereseaza s.o vand. Bai similea, vad ca scrii fara greseala si asta imi place, deci se presupune ca esti un tip educat, si nu numai tu. Ideea e ca daca ma ataca cineva, verbal sau faptic, ii raspund la fel.

Link to comment
Share on other sites

Nu te-a atacat nimeni, verbal sau faptic ! Poate ca au fost unii mai circumspecti in ceea ce priveste numarul km si , ca atare, si-au spus punctul de vedere. Daca nu vrfei sa o vinzi, cere sa se inchida topic-ul, e simplu.
Link to comment
Share on other sites

Mda, simt ca te-ai gandit bine ce sa raspunzi. Asta e un lucru bun.

Si da, o vinzi pentru ca e veche de-acum, pentru ca e scumpa benzina, pentru ca ai nevoie de bani. De asta o vinzi, de asta ai pus-o aici, restul e dans de glezne.

 

Bafta la vanzare, sa-ti gasesti cumparatorul care-ti trebuie, genul tau.

Link to comment
Share on other sites

De ce sa.l inchid? Am spus clar, daca primesc de la un cumparator serios si de buna credinta suma ceruta o dau, daca nu, nu. Pana atunci studiez comedia cu iz...uman si ma amuz:))

 

Mda, simt ca te-ai gandit bine ce sa raspunzi. Asta e un lucru bun.

Si da, o vinzi pentru ca e veche de-acum, pentru ca e scumpa benzina, pentru ca ai nevoie de bani. De asta o vinzi, de asta ai pus-o aici, restul e dans de glezne.

 

Bafta la vanzare, sa-ti gasesti cumparatorul care-ti trebuie, genul tau.

 

Vezi ca ti.ai si ne.ai servit pastila inteligentei tale patrunzatoare?:)) n.ai de vanzare un 324td?:)))))))

 

Intr.o faimoasa convorbire telefonica un personaj a rostit o celebra sintagma in finalul unei convorbiri telefonice: "hai ca m.am distrat destul cu voi......"

Link to comment
Share on other sites

Tu stii cum l-a facut Iliescu pe Geoana? :)

Si da, dincolo de aerele de superioritate pe care te chinui, atat de trist, sa le afisezi aici, nu reusesti decat s-aduci aminte de un batran rautacios care-si vinde costumul de ginere la o taraba, in piata.

 

Orvoar, mon bijoux

Edited by Similea
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.