Jump to content

Dezmembrez BMW 520 E34


Recommended Posts

Dezmembrez BMW 520 E34

 

Piese de caroserie :

capota , usi fata-spate complete , portbagaj cu eleron , bara spate , trapa electrica functionabila , stopuri complete , faruri , aripi stanga - dreapta , masca fata , panou comanda 4 geamuri elecrice , panou semnalizare si stergator , comutator faruri , comutator proiectoare , luneta .

 

Piese mecanica :

motor 2.0 transmisie pe curea , grup , cardan , punte spate , punte fata , cutie de viteze .

Link to comment
Share on other sites

Salut, m-ar interesa si pe mine un suport de motor (te-as ruga daca poti inainte sa ii faci o poza sunt de doua tipuri si mie imi trebuie cel care seamana cu o "sfera" nu cu "un cilindru de motor"), un proiector ceata stanga, chederul de sub usa sofer si cel de ~10 cm din fata lui(daca se mai poat da jos fara sa se rupa), si "mastile" acelea doua de langa proiectoarele de ceata (eventual revin eu cu poze daca nu sti care). Suporturile sunt interschimbabile intre ele daca cumva le ai. Ms mult. O sa te rog daca le ai sa ma suni la 0745545776 (eu mai intru pe net dar din lipsa de timp nu prea des). Edited by CountPorcula
Link to comment
Share on other sites

Salut, m-ar interesa si pe mine un suport de motor (te-as ruga daca poti inainte sa ii faci o poza sunt de doua tipuri si mie imi trebuie cel care seamana cu o "sfera" nu cu "un cilindru de motor"), un proiector ceata stanga, chederul de sub usa sofer si cel de ~10 cm din fata lui(daca se mai poat da jos fara sa se rupa), si "mastile" acelea doua de langa proiectoarele de ceata (eventual revin eu cu poze daca nu sti care). Suporturile sunt interschimbabile intre ele daca cumva le ai. Ms mult. O sa te rog daca le ai sa ma suni la 0745545776 (eu mai intru pe net dar din lipsa de timp nu prea des).

 

Salut . Inca nu m-am uitat la suportul de motor , dar astazi , cel tarziu maine ma uit , si revin cu un telefon . Restul pieselor nu le mai am . Imi cer scuze pentru intarzierea raspunsului . O zi buna .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.