Jump to content

imi place...


mike

Recommended Posts

10x... super

cat despre preturile la semnalizatoare... am cam pus ochii pe unele gri cu sticla transparenta... iar astea incep de la vreo 30euro/perechea afara...

mai vedem

16564[/snapback]

 

Eu am zis ca bucata sunt 400 de mii.Cum sa fie 30 de euro setu la tine?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

vorbeam de cele de far :blink:

alea laterale sunt 15 euro setul

16571[/snapback]

 

Pai si eu tot de alea de la far zic.Sunt 400 de mii bucata albe si 900 de mii bucata fumurii.Ma asteptam sa fie mai scumpe alea de E46,ca la 30 de euro setu sunt prea ieftine.Alea laterale atata sunt 200 de mii bucata.

Link to comment
Share on other sites

Pai si eu tot de alea de la far zic.Sunt 400 de mii bucata albe si 900 de mii bucata fumurii.Ma asteptam sa fie mai scumpe alea de E46,ca la 30 de euro setu sunt prea ieftine.Alea laterale atata sunt 200 de mii bucata.

eu ti-am dat preturile de pe ebay

 

alea de far albe sunt aproape 20 euro setul :blink:

iar lateralele albe sunt 13 euro si un pic

Link to comment
Share on other sites

Ce chestie.Cum naiba de E34 sunt mai scumpe?Sunt alea Hella smoked 900 de mii bucata.Ca eu inainte de accident asa aveam.Si am zis mai bine iau cu 800 albe.Poate ca din cauza ca erau Hella,ca smoked nu erau decat pe original.Astea albe sunt italiene,facute pe vapor.

 

Asa erau la mine fumurii originale:

post-116-1110466765_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

Deci daca le iei din tara pe ale tale,iti zic eu ca o sa fie mai mare pretu.Ca daca in Germania ale mele sunt mai ieftine,asa si ale tale sunt mai ieftine acolo.Si oricum astea nu sunt Hella originale,sunt aftermarket.

Link to comment
Share on other sites

Azi e tarziu sa ma interesez.Maine ma duc si aflu cat costa acum sa le vopsesti.

Semnalele laterale sunt vreo 200 de mii si alea de far cam 1 milion.La mine la E34 albe sunt 400,iar fumurii 900.Deci la E46 tre sa fie mult mai mult.

ai aflat?

se poate face smecheria?... ma refer la colorarea in rosu a semnalelor spate

Link to comment
Share on other sites

ai aflat?

se poate face smecheria?... ma refer la colorarea in rosu a semnalelor spate

17959[/snapback]

 

Pai asteptam sa te hotarasti.Se face cand vrei tu,imi pui stopurile la Dacos si eu le duc la vopsit.Daca esti hotarat ma duc luni si intreb cat costa acum.

Nu am avut timp deloc zielele astea si nici pentru masina mea nu am putut sa umblu.Dar luni oricum tre sa umblu sa iau materialele pentru vopsit si trec si pe la aia.

Link to comment
Share on other sites

am avut si eu stopurile partial rosii pe spate, mai putin semnalizarile. am acoperit cu o folie finuta doar becurile de mers inapoi. o vreme mi-a placut, acum vreo 2 luni le-am dat jos.

 

niste stopuri cu led ar fi super de la fk-automotive

io am convenit sa fac semnalele rosii, iar becul de mers inapoi sa-l las cum e original...

sper sa nu ma plictisesc la fel de repede ca tine :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.