Jump to content

Chiar nu si-a pus nimeni cablu aux-in retrofit prin bucuresti ?


Recommended Posts

De ceva vreme caut pe cineva sa-mi monteze si mie un cablu auxiliar pe masina deoarece cd playerul imi face figuri la citit.

Nu am gasit pe nimeni pana la momentul acesta ... incep usor usor cred sa ma orientez spre o magazie de cd-uri.

Cineva pe aici care ma poate ajuta ?

Link to comment
Share on other sites

De ceva vreme caut pe cineva sa-mi monteze si mie un cablu auxiliar pe masina deoarece cd playerul imi face figuri la citit.

Nu am gasit pe nimeni pana la momentul acesta ... incep usor usor cred sa ma orientez spre o magazie de cd-uri.

Cineva pe aici care ma poate ajuta ?

pai e simplu sa scoti un fir de aux-jack daca cd playerul are iesire pt magazie clic site: http://forum.e46fanatics.com/showthread.php?t=422239

Link to comment
Share on other sites

Daca este sa ma intrebi pe mine, ai cam inceput cu stangul pe forumul asta. :getlost:

Inca de la titlu, si continuand cu flood-ul pe care il faci.

 

Ce tare esti tu, ai pretentia ca in cateva ore sa ai problema rezolvata, gratis, ca altfel te superi...

 

Ai fi putut sa ai bunul simt sa asteapti pana gasesti pe cineva sa te ajute, ca niciunul de aici nu e platit, ne ajutam pe cat putem si cand putem, dar nu, tu faci figuri d'astea cu "se pare ca este inutil"...

 

Topicul ti se inchide.

Mergi la o firma specializata, care sigur se va ridica la nivelul pretentiilor tale.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.