Jump to content

BMW E90 320i - 2007


Alexx-22

Recommended Posts

Acum chiar nu vreau sa fiu carcotas sau ceva, dar 15000 pentru o benzinara, mie mi se pare cam mult. Km cred ca are putini...cati are? Dar totusi...

 

150 de cai zici...sunt curios care pe care intr-o liniuta, ceva :) Bine, pe autostrada, ceva :)

Asta a fost si motivul pt. care nu vroiam sa scriu un pret.Va rog respectos sa nu discutati de pret,am fost rugat sa scriu pretul si l-am scris!

 

Daca citesti primul post am scris, 79.200! Am scris de ce am ales masina asta, mi-a placut pur si simplu iar faptul ca a fost achizitionata de la AB, am verificat masina, fara accidente si toate reviziile pe carte, a contat putin, pt. mine!

 

Acum ca a costat mult,putin,e tarziu, banii s-au dus! Daca aveam nr tau te sunam inainte!

Nu zic eu, asa scrie in carte!

Legat de liniute, am niste prieteni cu masini VAG (gti 340cp) pt liniute! Sa ma anunti cand vrei, ceva!

Edited by Alexx-22
Link to comment
Share on other sites

Asta a fost si motivul pt. care nu vroiam sa scriu un pret.Va rog respectos sa nu discutati de pret,am fost rugat sa scriu pretul si l-am scris!

Daca citesti primul post am scris, 79.200!

Nu zic eu, asa scrie in carte!

Legat de liniute, am niste prieteni cu masini VAG (gti 340cp) pt liniute! Sa ma anunti cand vrei, ceva!

 

Hei, nu trebuie sa te superi, n-am vrut sa fiu carcotas sau ceva, ziceam doar pentru tine...ca mi s-a parut c-ai dat cam mult, atat doar. Dar daca tu esti multumit si fericit, s-o stapanesti sanatos si asa :) Iar km sunt fff ok, putini :)

 

Si nu e cazul sa fii ironic cu gti-uri de 340 de cai, eram si sunt doar curios de diferenta dintre doua masini la fel, cu motoare cu aceeasi capacitate cilindrica, doar ca unul fiind diesel, celalalt benzina...atat doar :)

 

Imi cer scuze daca m-ai inteles gresit, in ambele cazuri :)

Link to comment
Share on other sites

15.000 cred k e un pret corect pt masina asta.culoarea si interiorul fac toti banii

 

Culoarea e deosebita, interiorul la fel, deosebit. Dar, desi fac toti banii, nu astea fac pretul. Ci numarul de km, anul si starea masinii, faptul ca a fost intretinuta :)

Link to comment
Share on other sites

Hei, nu trebuie sa te superi, n-am vrut sa fiu carcotas sau ceva, ziceam doar pentru tine...ca mi s-a parut c-ai dat cam mult, atat doar. Dar daca tu esti multumit si fericit, s-o stapanesti sanatos si asa :) Iar km sunt fff ok, putini :)

 

Si nu e cazul sa fii ironic cu gti-uri de 340 de cai, eram si sunt doar curios de diferenta dintre doua masini la fel, cu motoare cu aceeasi capacitate cilindrica, doar ca unul fiind diesel, celalalt benzina...atat doar :)

 

Imi cer scuze daca m-ai inteles gresit, in ambele cazuri :)

 

Nu m-am suparat dar este ceva de genul...vin la tine la nunta si iti zic la ureche...Frate mai bine o luai pe nasa de nevasta ca e mai buna!

Acum am dat banii, ce mai pot face? Nimic. Liniute nu cred ca are rost sa facem, tu te bucuri de cuplu si de 15 cai in plus.

 

In fine, friends!

Link to comment
Share on other sites

Culoarea e deosebita, interiorul la fel, deosebit. Dar, desi fac toti banii, nu astea fac pretul. Ci numarul de km, anul si starea masinii, faptul ca a fost intretinuta :)

da. eu am spus la ce am vz din poze. si asta vad din poze k e foarte ingrijita.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.