Jump to content

bmw 320d coupe 9.2004


dadogus

Recommended Posts

-provenienta ROMANIA

 

Dotari:

- audio harman kardon, interior piele, scaune sport, xenon, magazie cd, incalzire in scaune, oglinzi pliabile electric etc.

 

STARE F BUNA.

 

LA AUTO SE MAI OFERA UN SET DE ANVELOPE DE IARNA

 

ACCEPT SCHIMB DOAR CU DACIA LOGAN

 

tel.0766.270.270

0721.353.311

Link to comment
Share on other sites

E o intrebare pertinenta. Din cate stiu eu, exista 2 optiuni in ceea ce priveste stopurile/farurile/semnalele modelului coupe FL. Prima are stopurile/farurile/semnalele cu fundal galben, a doua are stopurile/farurile/semnalele cu fundal alb. Masina ta imbina cu succes ambele variante de echipare :thumbsup: . De aici, rezulta 2 variante: schimbate stopuri+semnale sau schimbate faruri. Tu ce zici, care varianta e corecta?
Link to comment
Share on other sites

Masina a fost cumparata de noua din Romania.A fost data acum cateva zile de un prieten de-al meu la schimb pe un seria 7 + diferenta.Majoritatea reviziilor le are facute la reprezentanta si a venit cu semnale albe si pe fata dar prin bunavointa celor de la bavaria i-au fost schimbate cu cele galbene.Are cateva mici defecte cum ar fi cheder desprins la sofer sau geamul unei oglinzi lipsa (nu stiu daca l-a inlocuit)dar este o masina buna!Bafta la vanzare!
Link to comment
Share on other sites

Nu au cum sa schimbe semnalele cei de la Bavaria, decat daca i-au schimbat farurile complet, si oricum nu cred ca era nimeni de acord cand isi vedea masina astfel. Nu cred ca i-au topic cei de la Bavaria farurile, ca sa le dezlipeasca, sa ii ia semnalele albe si i-a pus galbene. Sa fim seriosi!
Link to comment
Share on other sites

Nu au cum sa schimbe semnalele cei de la Bavaria, decat daca i-au schimbat farurile complet, si oricum nu cred ca era nimeni de acord cand isi vedea masina astfel. Nu cred ca i-au topic cei de la Bavaria farurile, ca sa le dezlipeasca, sa ii ia semnalele albe si i-a pus galbene. Sa fim seriosi!

in urma unui accident a trebuit sa schimbe farurile si au fost comandate gresit de cei de la bavaria (in loc de unele cu semnal alb au pus cu semnal galben).A mai fost afectata si capota in urma accidentului mentionat dar nu a fost ceva grav.Banuiesc ca daca cineva este interesat poate verifica la reprezentanta istoricul masinii.

Link to comment
Share on other sites

Daca nu-ti convine sa raspunzi la intrebari, de ce nu iti muti taraba pe autovit unde nu te intreaba nimeni, nimic ?

 

 

daca nu-ti convin raspunsurile mele nu mai te baga in seama.te plicitisesti prea mult? daca e cineva interesat intradevar suna.

Link to comment
Share on other sites

Nu trebuie sa mai sune nimeni, s-a elucidat misterul, farurile au fost inlocuite in urma unui accident, de aia nu se pupa cu stopurile ! :pardon:

 

Oricum, misto atitudine ! In loc sa raspunzi frumos la o intrebare adresata foarte civilizat, tot eviti raspunsul dand numai replici ironice !

 

Inca o data, daca vrei ca doritorii sa te sune doar, limiteaza-te la autovit.

Edited by MihaiC
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nu trebuie sa mai sune nimeni, s-a elucidat misterul, farurile au fost inlocuite in urma unui accident, de aia nu se pupa cu stopurile ! :pardon:

 

Oricum, misto atitudine ! In loc sa raspunzi frumos la o intrebare adresata foarte civilizat, tot eviti raspunsul dand numai replici ironice !

 

Inca o data, daca vrei ca doritorii sa te sune doar, limiteaza-te la autovit.

 

 

bine tu sherlock homes.

Link to comment
Share on other sites

Da , ai dreptate :))

 

a schimbat stopurile pe spate deaia nu se pupa , oricum misto masina.

 

LE: are cumva si buton de start/stop ? :D sau ce e butonu ala rotund pe trim?

 

 

 

si din cate se vede nu a fost nici o intrebare..s-au facut doar presupuneri de oameni care n-au ce face si se baga in seama.

Link to comment
Share on other sites

Pai si daca le-au comandat gresit, trebuia sa le comande din nou, aberant. Adica te duci la reprezentanta, ei iti vopsesc capota neagra in loc de argintie, si tu zici hai bine fie si asa.

Ai dreptate, nici eu nu as fi luat masina asa, desi exemplul dat de tine este unul extrem ...

Link to comment
Share on other sites

si din cate se vede nu a fost nici o intrebare..s-au facut doar presupuneri de oameni care n-au ce face si se baga in seama.

 

 

 

 

Iata intrebarea:

 

de ce nu se "pupa" culoarea semnalelor ?

 

 

Si, iata si raspunsul tau:

 

ca sa te bagi tu in seama

Link to comment
Share on other sites

si din cate se vede nu a fost nici o intrebare..s-au facut doar presupuneri de oameni care n-au ce face si se baga in seama.

 

intrebare: ai julit masina in fata cand te plimbai pe la gradinita? de are farurile schimbate?

sau asa ai luat-o si tu ?

Edited by baronu25
Link to comment
Share on other sites

si totusi e un buton pe trimul de langa volan ?> Sau e un odorizant . Lumea te intreaba serios , nu neaparat sa te traga de urechi , mai bine raspunzi ferm si la subiect si se termina circul asta , altfel ...lumea abia asteapta sa aduca floricele . :popcorn:
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.