Jump to content

Vand E46 318 i


cristian1978

Recommended Posts

Colegu eu te-am intrebat si ti-am sugerat ceva absolut normal... bag de seama ca tu nu vrei sa-ti vinzi masina... ai pus 2 poze cu interioru .......................................... pune niste poze mai clase sa vedem si noi scaunele,volanu , cotiera si ce mai e pe acolo. :thumbsup: . Srry daca te-am "intepat".
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Astept pana ajungi la 3800..... fara jante,muzica..cheala:D

[/quote

SARACULE IA-TI LOGANESCU :thumbsdown:

SAU MAI STAI VO 5 ANI SI TI O DAU CUM VREI TU

UITE ITI LAS 1 EURO CA VAD CA ESTI SARAC,ASTA ASA, SA NU ZICI CA S BAIAT RAU!

PRET NOU 5549 EURO!

Edited by cristian1978
Link to comment
Share on other sites

pana la urma ce an e acest bmw cu pachet crom interior/exterior?

e 2001 luna I-a sau II.a

masina ramane la 5500 asa cum este, si cadou/ jante de iarna echipte cu anvelope noi Dunlop 3D

Masina nu are absolut nici un fel de problema

Edited by cristian1978
Link to comment
Share on other sites

atita poti ? doar jignesti? eu am oferit? is sarac si care-i problema? tu trebuia sa zici nu accept,nu sa ma jignesti ca pe ultimul om! Se pare ca aici pe forum nu sunt moderatori......! meriti macar un warn pentru atitudinea ta! imi cer scuze daca te-am jignit cu oferta mea!

altadata gandeste-te de 2 ori inainte sa iei lumea la misto, daca tot te plictisesti rau de tot in casa.. (pt curiozitatea ta masina m-a ajuns undeva la 8500-9000 eur la sfarsitul lui 2008 si o platesc de 12.000 eur la banca)deci ultimul pret cerut este fix fix fix-

daca ai putin discernamant si judeci ai sa vezi ca pretul oferit de tine este Absolut ABERANT!cu banii aia iti iei E46pe RO rasturnata sau furata sau de ce nu..Logan. Chiar, de ce vrei tu neaparat BMW? si nu te orientezi spre un Renault ceva?sa stii ca gasesti preturi mult mai avantajoase si an mai bun!succes

 

PS. nu te am jignit eu, ci tu pe mine facandu-mi o asemenea oferta :fool: ..si tu chiar meriti un warn pt atitudinea ta!

Edited by cristian1978
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
hai ca te apropii :)...pretul unui E46 NFL cam intre 3k- max 5k se invarte, nu inteleg ce te ataci cand omul a zis ca asteapta sa fie 3800, poate nu vei ajunge acolo dar la 4500 tot ajungi, eu l-am vandut pe al meu acum 1.5 ani, cand inca nu era situatia de azi, cu 5k si era mai dotat ca al tau, tot 2001. Cand am avut 6k pe el nu l-am dat insa azi nu iti mai ofera nimeni 6k pe un NFL, daca iti ofera 5 ia-i si considera-te norocos ca te scapi de ea, altfel tine-o daca iti place!
Link to comment
Share on other sites

Daca iei 4k pe el sa fii foarte fericit si asta pentru ca multi se raporteaza la piata daca vrei cu adevarat sa il vinzi iti sugerez sa lasi din pret si sa lasi bine, ca daca te gandesti 1k sunt 4mii si ceva de ron , nu faci primavara cu banii aia.

 

 

multi nu stiu sa faca diferenta dintre o masina cumparata de la un proprietar, care se vede ca a avut grija de ea, si una cumparata de pe piata, fosta dauna in prezent cu 500.000km si 3 intermediari...romanu cand da search pe net sa si caute masina, isi sorteaza lista dupa pret si nu se uita numai la prima si a-2a pagina....

 

eu zic ca i bun pretu, eu l am vandut pe al meu in vara din '99 cu 4950...si nu ma puteam lauda nici cu multe dotari, doar ca arata a masina ingrijita...primul care a venit sa o vada a si luat-o si nici nu a incercat sa negocieze pretul

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

multi nu stiu sa faca diferenta dintre o masina cumparata de la un proprietar, care se vede ca a avut grija de ea, si una cumparata de pe piata, fosta dauna in prezent cu 500.000km si 3 intermediari...romanu cand da search pe net sa si caute masina, isi sorteaza lista dupa pret si nu se uita numai la prima si a-2a pagina....

 

eu zic ca i bun pretu, eu l am vandut pe al meu in vara din '99 cu 4950...si nu ma puteam lauda nici cu multe dotari, doar ca arata a masina ingrijita...primul care a venit sa o vada a si luat-o si nici nu a incercat sa negocieze pretul

Asa este, nu toata lumea cauta si calitate, multi cauta doar cantitate si la pret mic :ninja:

anunt valabil .5500 euro

Edited by cristian1978
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ultimul pret pt care se vinde masina este de 5000 Eur, daca nu se vinde se retrage de la vanzare.

masina a primit folie pe fata din nou,autoriz. ca in poza atasata. sunt deschis si la schimburi cu motoare mai mari :popcorn:

post-50684-0-50918200-1333232407_thumb.jpg

post-50684-0-61230000-1333233487_thumb.jpg

Edited by cristian1978
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ultimul pret pt care se vinde masina este de 5000 Eur, daca nu se vinde se retrage de la vanzare.

masina a primit folie pe fata din nou,autoriz. ca in poza atasata. sunt deschis si la schimburi cu motoare mai mari :popcorn:

5000 eur, Jantele de iarna cu anvelope noi se ofera cadou (plus cateva accesorii nesemnificative - stopurile OEM in stare f buna,radiocas,bara spate completa,consola fara cotiera,trimuri gri inchis,set lumini int. standard,plus 4 anvelope michelin 6.5-7mm, de rezerva) montat recent kit profesional cabluri pt statie de putere in service autorizat

Edited by cristian1978
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.