Jump to content

Vand 320ci


r0n1n

Recommended Posts

Asa e cum zici tu ... ai dreptate si la partea cu Km :rolleyes: ambele au aproape 300.000 ...

 

 

Totusi ..de ce pretul asta acum ? te-ai saturat sa complectezi cu un 1 litru de ulei la fiecare 1000 km ?

 

 

Vezi ca se zice completezi, la mine sunt 270k reali, la tine sunt pe bord.

 

Cand ii puneam ulei bmw 5w30 lua cam 2l la 10k km, de cand am trecut pe liqui moly 5w40 am completat cu 0.5l si am trecut bine de 10k km.

 

Dar probabil ca la tine e normal sa mearga pe amestec, fiind ceea ce este.

 

 

@e46bimmer: e ok oferta ta dar as vrea sa schimb marca.

Edited by r0n1n
Link to comment
Share on other sites

Vezi ca se zice completezi, la mine sunt 270k reali, la tine sunt pe bord.

 

Cand ii puneam ulei bmw 5w30 lua cam 2l la 10k km, de cand am trecut pe liqui moly 5w40 am completat cu 0.5l si am trecut bine de 10k km.

 

Dar probabil ca la tine e normal sa mearga pe amestec, fiind ceea ce este.

 

 

@e46bimmer: e ok oferta ta dar as vrea sa schimb marca.

 

Scuze, dar - in primul post - nu ai scris ca are 175,000 km? Ai facut , de luna trecuta, inca 100, 000km???!!:rolleyes: Care-i adevarul?

Link to comment
Share on other sites

Parerea mea e ca la 5000 EUR chiar nu are importanta care e adevarul, SINCER! In plus, daca citesti topicul se intelege clar.

 

Daca o iei cu 5000 si mai bagi inca 3000 ca s-o "pui pe picioare" cred ca are importanta!! Dar, nu am vazut masina, asa ca nu pot spune mai mult. Doar ca are mult mai multi km decat spune.

Link to comment
Share on other sites

Mi se pare prea multa carcoteala. Nu se vinde un cazan aici, parerea mea fiind ca se comenteaza MULT prea mult pe forumul asta la anunturi de vanzari.

 

Cred ca si daca ar pune-o la 500 EUR s-ar gasi unii sa intrebe de ce nu are navigatie si de ce are KM asa multi...

Link to comment
Share on other sites

Daca o iei cu 5000 si mai bagi inca 3000 ca s-o "pui pe picioare" cred ca are importanta!! Dar, nu am vazut masina, asa ca nu pot spune mai mult. Doar ca are mult mai multi km decat spune.

pai care E46 de vanzare zici tu ca nu mai haleste inca ceva bani dupa achizitie? :rolleyes:

oricum am da-o 5000 e un pret foarte bun cu 200 sau 400 mii km la bord

Link to comment
Share on other sites

pai care E46 de vanzare zici tu ca nu mai haleste inca ceva bani dupa achizitie? :rolleyes:

oricum am da-o 5000 e un pret foarte bun cu 200 sau 400 mii km la bord

 

Da, Alex, asa este. Pretul e bun! Dar, nu este normal sa cunosti starea REALA a masinii cand o cumperi? Cu 200 sau 400 mii km, cum ai spus!

Link to comment
Share on other sites

@alex230 - A mea de exemplu este un e46 pe care daca l-as vinde maine proprietarul nou nu ar mai baga nici un ban.

 

Insa nu conteaza asta, ca daca o pun maine din nou la vanzare sar toti si spun ca e mare pretul. Pretul maxim pe acest forum trebuie sa fie pretul minim de pe Autovit pentru un model similar... :no:

 

Si in acelasi timp superioara tehnic fata de cel mai scump model similar de pe Autovit...

Edited by Alexxx
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Scuze, dar - in primul post - nu ai scris ca are 175,000 km? Ai facut , de luna trecuta, inca 100, 000km???!!:rolleyes: Care-i adevarul?

 

Am mai spus, masina are pe bord 175k, au o am din iunie 2009 cand avea 148k, nu am verificat dc km sunt sau nu reali.

Sax zice ca a verificat si masina avea in 2008 210k, nu stiu dc e adevarat sa nu.

Link to comment
Share on other sites

Vezi ca se zice completezi, la mine sunt 270k reali, la tine sunt pe bord.

 

Cand ii puneam ulei bmw 5w30 lua cam 2l la 10k km, de cand am trecut pe liqui moly 5w40 am completat cu 0.5l si am trecut bine de 10k km.

 

Dar probabil ca la tine e normal sa mearga pe amestec, fiind ceea ce este.

 

 

Mersi de corectie :rolleyes:

 

 

acum revenim la subiect ... degeaba te agiti tu cu masina mea ca eu nu vand nimic aici ....

 

Nu sunt eu ala care se lauda ca are 175 k si ea are dublu ...

 

 

Ceva e putred la mijloc sigur ! Nu faceai tu reducerea asta daca nu .

 

 

P.S. poze cand zici ca pui ?

Link to comment
Share on other sites

Am mai spus, masina are pe bord 175k, au o am din iunie 2009 cand avea 148k, nu am verificat dc km sunt sau nu reali.

Sax zice ca a verificat si masina avea in 2008 210k, nu stiu dc e adevarat sa nu.

asta e simplu de verificat,in general cei care muta km nu se mai obosesc sa rescrie toate modulele in care sunt stocati km aia.

Link to comment
Share on other sites

Mersi de corectie :rolleyes:

 

 

acum revenim la subiect ... degeaba te agiti tu cu masina mea ca eu nu vand nimic aici ....

 

Nu sunt eu ala care se lauda ca are 175 k si ea are dublu ...

 

 

Ceva e putred la mijloc sigur ! Nu faceai tu reducerea asta daca nu .

 

 

P.S. poze cand zici ca pui ?

 

Nu m-am laudat ca masina are 175k, de prima data am spus ca nu stiu dc sunt reali.

In fond dc la o masina de 22000E nu e mult 210000k la masina mea de ce ar fi mult 270000km?

Link to comment
Share on other sites

Nu m-am laudat ca masina are 175k, de prima data am spus ca nu stiu dc sunt reali.

In fond dc la o masina de 22000E nu e mult 210000k la masina mea de ce ar fi mult 270000km?

 

Eu n-am zis niciunde ca sunt multi .

 

Daca puneai poze de la inceput nu se ajungea la discutia asta .

Link to comment
Share on other sites

Dc tu iti vedeai de masina ta nu se mai ajungea aici.

Dc chiar te interesa masina puteai sa dai si tu un tel si se schimba situatia.

Dar din moment ce erai interesat doar sa faci bascalie normal ca nu ai sunat.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.