Jump to content

cateva piese de e46


Recommended Posts

Vand cateva piese de care nu mai am nevoie....Sunt pentru e46,316i si 318i,dar poate se potrivesc si la alte modele ca nu am stat ca caut...

 

- sonda lambda noua (sigilata) productie SUA marca Bosh - 400 lei

- kit ambreaj Sachs sigilat - 700 lei

- set tampoane motor noi (la fel sigilate) - 300 lei(ambele bucati)

- "piesa cu tepi" pentru clima,luata de noua si folosita vreo saptamana.Am avut o problema cu clima si am cumparat-o,dar s-a dovedit ca defectul era din alta parte ,asa ca am pus-o pe cea originala inapoi si asta mi-a ramas - 200 lei

- aeroterma pentru climatronic + cei doi senzori(AUC si cel de la parbriz),inclusiv mufele afernte cu cablu.Aeroterma e luata sh de pe un bmw avariat si arata impecabil.Am luat-o odata cu "piesa cu tepi",dar cum am spus defectul s-a dovedit a fii altul.Pretul pentru aeroterma cu tot cu senzori e de 500 lei si nu le vand separat.

E ideala pentru cine are AC manual si vrea sa faca conversia la clima ca nu mai are nevoie decat de un panou de clima digital.

- 2 jante pe 15',una de tabla si una de aliaj...Pretul pentru cea de tabla 50 lei iar pentru cea de aliaj 75 lei.Cea de tabla e noua,doar ca a stat afara si a fost pe rezerva dar am schimbat si janta de la rezerva cu una de aliaj.Cea de aliaj e ramasa dintr-un set.Nu sunt indoite sau ovalizate sau altceva....

- o diagnoza INPA + cd-ul aferent cu softul complet(cel de 700mb)+ cablu adaptor de la serial la usb.Eu am folosit-o doar in scopuri personale si doar pe e46 asa ca nu stiu daca merge si pe alte modele.Pretul 250 lei

- mai am un lucas,un semnal stanga original si o "chestie" care se pune pe admisia de aer(dupa cate stiu eu sa adune eventuale pietricele ca sa nu intre in filtru).La astea veniti si voi cu o oferta ca sincer nici nu stiu cat sa cer....

 

Telefon: 0764409905 Livrarea in bucuresti zona giurgiului-luica.

 

Un link cu poze....

 

http://imageshack.us/photo/my-images/534/img180u.jpg/

Edited by ceaun
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Inca un UP!!! Cu mentiunea ca tampoanele au plecat spre colegul whisperer......

Au mai ramas:

- kit ambreaj Sachs sigilat - 650 lei

- aeroterma pentru climatronic + cei doi senzori(AUC si cel de la parbriz),inclusiv mufele afernte cu cablu.Aeroterma e luata sh de pe un bmw avariat si arata impecabil.Am luat-o odata cu "piesa cu tepi",dar cum am spus defectul s-a dovedit a fii altul.Pretul pentru aeroterma cu tot cu senzori e de 500 lei si nu le vand separat.

E ideala pentru cine are AC manual si vrea sa faca conversia la clima ca nu mai are nevoie decat de un panou de clima digital.

- o janta aliaj pe 15' fara suduri sau indoiuturi sau alte defecte.A ramas dintr-un set. - 75 lei

- un set de balamale de capota - 50 lei

- o diagnoza INPA + cd-ul aferent cu softul complet(cel de 700mb)+ cablu adaptor de la serial la usb.Eu am folosit-o doar in scopuri personale si doar pe e46 asa ca nu stiu daca merge si pe alte modele.Pretul 200 lei

- mai am un lucas,un semnal stanga original pentru modelul nfl si o "chestie" care se pune pe admisia de aer(dupa cate stiu eu sa adune eventuale pietricele ca sa nu intre in filtru).La astea veniti si voi cu o oferta ca sincer nici nu stiu cat sa cer....

Edited by ceaun
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.