Jump to content

Dezmembrez 318is - 1996


Recommended Posts

M Pack exterior

2 x airbag

Dublu climatronic functional

Interior Recaro

Suport casete

Nuca schimbator M

Bandouri M

Grila facelift

Semnalizari & lucasuri smoked

Faruri Zkv fara lupa

Proiectoare

Praguri Luxury

204.000 Km

 

Masina este in stare foarte buna, motorul merge foarte foarte bine, ca defecte ar fi parbrizul spart, bara fata are 3 crapaturi si bara spate usor atinsa, dar nu e crapata.

 

contact: pm sau Ym! stef_yo_ro

post-6457-0-77797400-1318053069_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

NiÂşte preĂžuri orientative sunt importante Âşi obligatorii! :thumbsup: BaftĂŁ!

 

Mersi, scuze ca nu am scris preturi.

Pun aici cateva preturi si pentru cei interesati raspund in timp scurt.

Stopuri - 250 lei

Praguri - 250 lei

Nuca schimbator - 70 lei

Bandouri - 250 lei - cel de pe aripa fata dreapta este rupt

Lucasuri smoked - 40 lei

Grila facelift + nari - 180 lei

post-6457-0-22460400-1318074438_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

- un pret pentru cutia de viteze (daca oferi si garantie)

- plasticul de la parbriz jos

- debitmetru cu tot cu furtune

- plasticul de la roata de rezerva si mocheta

 

salut. cutia de viteze 50 euro, nu prea am cum sa dau garantie dar te asigur ca functioneaza perfect

plasticul de la parbriz 50 lei, debitmetrul pleaca impreuna cu motorul zilele urmatoare

plasticul de la roata de rezerva te referi la cel din interiorul jantei? mocheta din portbagaj sau din interiorul masinii?

Link to comment
Share on other sites

salut. cutia de viteze 50 euro, nu prea am cum sa dau garantie dar te asigur ca functioneaza perfect

plasticul de la parbriz 50 lei, debitmetrul pleaca impreuna cu motorul zilele urmatoare

plasticul de la roata de rezerva te referi la cel din interiorul jantei? mocheta din portbagaj sau din interiorul masinii?

 

plasticul de la roata de rezerva este cel care se pune peste roata in portbagaj,mocheta din portbagaj este cea care vine peste plasticul de la roata.

- ca sa iti faci o idee mie imi lipseste din portbagaj toata partea de jos, mochetta+plastic+bolt prindere roata..

- daca tot e da-mi un pret si pentru plasticul de la pasaj roata (dreapta) si in ce stare e (in special daca a frecat roata de el sau spart/fisurat)

 

cutia de viteze, pe asta care o am merge bine dar agata in a 2 si sare ..trebuie sa trag mai tare ca sa intre..

la ce pret a plecat motorul cu anexele ?

Edited by rankey
Link to comment
Share on other sites

plasticul de la roata de rezerva este cel care se pune peste roata in portbagaj,mocheta din portbagaj este cea care vine peste plasticul de la roata.

- ca sa iti faci o idee mie imi lipseste din portbagaj toata partea de jos, mochetta+plastic+bolt prindere roata..

- daca tot e da-mi un pret si pentru plasticul de la pasaj roata (dreapta) si in ce stare e (in special daca a frecat roata de el sau spart/fisurat)

 

cutia de viteze, pe asta care o am merge bine dar agata in a 2 si sare ..trebuie sa trag mai tare ca sa intre..

la ce pret a plecat motorul cu anexele ?

 

 

plasticul de la roata, mocheta si cheita aia 70 de lei toate, plasticul de la roata din dreapta 50 de lei, nu e zgariat sau ceva, dar cel mai bine revin maine cu poze ca acum vreo doua ore le-am terminat de demontat.

motorul pleaca pe 250 euro.

Link to comment
Share on other sites

Nu pot incarca toate pozele deci sunt doar cateva cu carenajul de la roata fata. Nu e rupt, frecat sau altceva, doar foarte murdar :) nu pot trimite nici mesaj privat, deci dati add pe mess sau mail - stef_yo_ro@yahoo.com pt a putea trimite poze.

 

am reusit si pozele cu bara spate - 350 lei

post-6457-0-81325300-1318151007_thumb.jpg

post-6457-0-89253200-1318151011_thumb.jpg

post-6457-0-89914700-1318151015_thumb.jpg

post-6457-0-78472300-1318151592_thumb.jpg

post-6457-0-84723800-1318151598_thumb.jpg

post-6457-0-08283000-1318151611_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.