Jump to content

[Vand] Mai Multe "Chestii "pt. E46


Calin SL

Recommended Posts

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut,

 

O consola centrala cu butoane de scaune incalzite si perdeluta electrica pentru E46 (in poza este de E38 - nu am gasit repede alta poza) gasim la dumneavoastra?

 

http://www.mediafire.com/imgbnc.php/44e105e57ae0f97fc062fe50c5c723dd7a685886246b2ced92c4325c4e73f0b06g.jpg

 

Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

salut,faruri pentru e46 nfl cu xenon si angel eyes ai? sau doar cu xenon?

salut,momentan nu avem.

 

Ai cumva baghetele de la geam alea care se incretesc in dreptul oglinzii? vreau 2 stanga dreapta fata

80 de lei ambele

 

Si mai vreau un capitonaj capota e46 fl cu tot cu sistemul de prindere

70 de lei

 

ai cumva piesa aia cu tepi pentru aeroterma?

 

100 de lei

Link to comment
Share on other sites

Caline, ai o sticla de oglinda dreapta si/sau capacele de plastic stanga+dreapta?

Sal Dacian,din pacate nu vindem decat oglinzile complete...As putea sa-ti vand o oglinda dreapta completa,oem cu 200 de lei

daca nu esti interesat,iti recomand sa faci cum am facut eu mai in vara,cand mi-au ciordit o "sticla".Am cumparat o "sticla" din plastic, cu incalzire,albastruie,cu unghi mort , pe "Tyc" .Am dat pe ea in jur de 60 de lei,daca nu ma insel .N-ai treaba cu ele,doar sa urmaresti sa ai prinderea corecta pe rondea.Succes

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.