Jump to content

[Vand] Volan "Interesant" - Complet


Recommended Posts

Mi se pare mie sau nu are airbag, ci doar acel capac ornamental ?

ai dreptate ,am crezut ca se subintelege.Oricum,am facut ce tre' ca "airbagul" sa "functioneze " ca unul normal.Martorul din bord se aprinde si apoi se stinge exact ca si la unul perfect normal.Exista un substitut acolo ,calculatorul de airbaguri e pacalit :frantics:

 

salut, f frumoasa masina ai...ma intereseaza si pe mine ornamentele "piano black"...sau folie de genu..de unde pot achizitiona?

toate trimurile sunt vopsite negru lucios,la o vopsitorie auto,cod de culoare un panterschwarz de la un ford fiesta.

 

Tare ma indoiesc ca sunt foliate ornamentele, ia si le vopseste ;) va iesi mai bine

asa e ,nu sunt foliate ale mele,eu am dat 100 de lei sa le vopsesc,au iesit perfect !

poze noi f recente

Edited by dee-low
Link to comment
Share on other sites

Misto abordarea cu volanul ''interesant''. Oare nu era mai simplu sa specifici in titlu ca vinzi un volan vopsit ''mai interesant'' si fara airbag? poate unii useri ar fi luat-o de buna si s-ar fi trezit cu mici surprize.

Am sa-ti editez eu titlul topicului ca sa se inteleaga mai bine ce vinzi.

Iar pt. inducerea in eroare ar trebui ca topicul sa fie inchis, aici nu merge pe ghicite. Oare are airbag sau nu, o fi vopsit sau colantat. Oare o fi pacalit cu rezistente de 3.7 ohmi sau de 4.5 ohmi.

Nu merge asa, mi se pare o prosteala pe fata anuntul asta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.