Jump to content

Vand jante de tabla 15" pentru e46 si anvelope iarna de X5 Pirelli Scorpion 19"


Recommended Posts

Un set de jante de tabla SH in stare foarte buna, pe 15", pentru seria 3 e46. Eu le-am avut pe un 320i. Pret: 320 pentru toate. Usor negociabil.

Un set de superanvelope Pirelli Scorpion nou, de iarna, cu dimensiuni 255/45/R19 fata, resp. 285/50/R19 spate. In magazine cele de fata sunt la 12 mil, iar cele de spate la 17mil, dar eu le dau cu 7, resp. 10 mil.

 

Se pot vedea in Bucuresti. Trimit si in tara, dar pe cheltuiala clientului.

Tel 0721 927 067

 

Daca nu este ceva personal, va rog, postati la acest topic.

Link to comment
Share on other sites

Dimensiunile talonului sunt de fapt inversate, ai dreptate. :) Pe spate sunt mai joase, sunt 285/45/R19. Eu setul nou l-am promis deja altcuiva. Insa mai am un set aproape nou, rulat foarte putin, maxim 2000km, si in stare exceptionala. Lipsesc etichetele, atat. Iar din acela mai am setul de spate, ca pe cele de fata le-am dat deja cu 14 mil. Tatal meu vine astazi de la C-lung la Bucuresti si trece prin Pitesti. Pot sa-i zic sa le ia la el si sa se intalneasca cu tine undeva in Pitesti, ca sa le vezi, sa te convingi ca sunt asa cum zic. Oricum sunt superafacere, o sa vezi. Daca esti interesat,lasa-mi un nr de tel pe private, dar cat mai rapid, fiindca va pleca destul de curand. Multa bafta!
Link to comment
Share on other sites

Dimensiunile talonului sunt de fapt inversate, ai dreptate. :) Pe spate sunt mai joase, sunt 285/45/R19. Eu setul nou l-am promis deja altcuiva. Insa mai am un set aproape nou, rulat foarte putin, maxim 2000km, si in stare exceptionala. Lipsesc etichetele, atat. Iar din acela mai am setul de spate, ca pe cele de fata le-am dat deja cu 14 mil. Tatal meu vine astazi de la C-lung la Bucuresti si trece prin Pitesti. Pot sa-i zic sa le ia la el si sa se intalneasca cu tine undeva in Pitesti, ca sa le vezi, sa te convingi ca sunt asa cum zic. Oricum sunt superafacere, o sa vezi. Daca esti interesat,lasa-mi un nr de tel pe private, dar cat mai rapid, fiindca va pleca destul de curand. Multa bafta!

pai si astea rulate tot aceeasi marca si de iarna sunt? si pretul este tot acelasi?

Link to comment
Share on other sites

Sunt identice, acelasi model. Si au DOT-ul (data fabricatiei) 2009, la alea noi e 2008. Sa stii ca au si firicelele acelea de cauciuc, deci nu te gandi ca au fost rulate un sezon, nu se pune problema. Sunt ca si noi. De-aia ziceam, sa le vezi tu singur, ca sa nu zici ca te aburesc. Ca pret ti le dau cu 18 mil. Tinand cont ca in magazin sunt 32, eu zic ca e ok.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.