Jump to content

diverse piese pt bmw e 46


Recommended Posts

vand

-suportul pentru senzorii de parcare pret 70 ron

- 1 oglinda heliomata si incalzita nu are piciorusele de prindere rupte pret 70 ron

- lampile interioare pret 50 ron

- pompa apa spalator faruri bmw e46 pret 50 ron

preturile sunt usor negociabile telefon 0766719689 scuzati claritatea pozeleo sunt facute cu telefonul

post-47407-0-51500700-1320331841_thumb.jpg

post-47407-0-34731400-1320331861_thumb.jpg

post-47407-0-11604100-1320331880_thumb.jpg

post-47407-0-75797300-1320331897_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

vand

-suportul pentru senzorii de parcare pret 70 ron

- 1 oglinda heliomata si incalzita nu are piciorusele de prindere rupte pret 70 ron

- lampile interioare pret 50 ron

- pompa apa spalator faruri bmw e46 pret 50 ron

preturile sunt usor negociabile telefon 0766719689 scuzati claritatea pozeleo sunt facute cu telefonul

post-47407-0-51500700-1320331841_thumb.jpg

post-47407-0-34731400-1320331861_thumb.jpg

post-47407-0-11604100-1320331880_thumb.jpg

post-47407-0-75797300-1320331897_thumb.jpg

17. Pentru a nu incuraja furtul de bunuri de pe masini, sunt interzise topicurile care vor contine la vanzare/cumparare exclusiv elemente usor detasabile de pe autovehicule (gen oglinzi, bandouri, eleroane, etc)". Regula este valabila pentru elementele second-hand.

Link to comment
Share on other sites

17. Pentru a nu incuraja furtul de bunuri de pe masini, sunt interzise topicurile care vor contine la vanzare/cumparare exclusiv elemente usor detasabile de pe autovehicule (gen oglinzi, bandouri, eleroane, etc)". Regula este valabila pentru elementele second-hand.

18. daca vrei sa le iei tu poti doar sa dai PM omului.

 

 

cum crezi ca a furat pompa de spalator faruri? sau crezi ca sta vreun hot sa iti demonteze din lampi interioare?

 

 

in plus verifica-i si restul posturilor...

 

edit : pe mine ma interesaza pompa? este cea care se monteaza pe rezervorul de lichid?

Edited by Acelover
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

cum crezi ca a furat pompa de spalator faruri? sau crezi ca sta vreun hot sa iti demonteze din lampi interioare?

 

 

""-suportul pentru senzorii de parcare pret 70 ron

- 1 oglinda heliomata si incalzita nu are piciorusele de prindere rupte pret 70 ron ""

despre astea de mai sus vorbeam

sunt second-hand ? sunt

sunt usor detasabile? sunt

deci ? :frantics:

...in rest,numai de bine !

 

 

edit : pe mine ma interesaza pompa? este cea care se monteaza pe rezervorul de lichid?

 

da ,aia e pompa ,de pe vasul de 5,3 l.

Link to comment
Share on other sites

@dee-low asta inseamna ca elementele respective nu se vor mai vinde la mica publicitate, hai sa fim seriosi, topicul nu a fost deschis exclusiv acelor piese ci le avea printre altele, spre exemplu eu am la dezmembrat vreo 10 bmw-uri vrei sa spui ca nu am voie sa vand elementele usor detasabile pt ca pot fi suspectate ca furate... :) eu zic ca trebuie sa analizam putin inainte sa sa sarim in sus ca cineva a incalcat vreo regula nu sa dam in cap omului si apoi sa gandim daca a fost la locul ei sa nu masura luata! in rest, bafta la vanzare!
Link to comment
Share on other sites

@dee-low asta inseamna ca elementele respective nu se vor mai vinde la mica publicitate,

exact asta era ideea,sa nu se vanda asa ceva la mica publicitate.Textul din regulament ,e foarte clar

"17. Pentru a nu incuraja furtul de bunuri de pe masini, sunt interzise topicurile care vor contine la vanzare/cumparare exclusiv elemente usor detasabile de pe autovehicule (gen oglinzi, bandouri, eleroane, etc)". Regula este valabila pentru elementele second-hand."

eu te cred ca nu-ti convine regula asta,nici mie nu-mi este pe plac ,pt ca si eu am destule "elemente detasabile " pe care nu pot sa le vand pe forumul asta,dar regulile trebuie respectate de catre toti la fel.

Si inca ceva ,eu sunt sigur ca obiectele care fac obiectul vanzarii,nu sunt furate,sa nu se inteleaga gresit ca fac pe cineva hot.Doamne fereste ! Numai ca ....Dura Lex,Sed Lex :good:

Astept punctul de vedere al unui moderator :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

exact asta era ideea,sa nu se vanda asa ceva la mica publicitate.Textul din regulament ,e foarte clar

"17. Pentru a nu incuraja furtul de bunuri de pe masini, sunt interzise topicurile care vor contine la vanzare/cumparare exclusiv elemente usor detasabile de pe autovehicule (gen oglinzi, bandouri, eleroane, etc)". Regula este valabila pentru elementele second-hand."

eu te cred ca nu-ti convine regula asta,nici mie nu-mi este pe plac ,pt ca si eu am destule "elemente detasabile " pe care nu pot sa le vand pe forumul asta,dar regulile trebuie respectate de catre toti la fel.

Si inca ceva ,eu sunt sigur ca obiectele care fac obiectul vanzarii,nu sunt furate,sa nu se inteleaga gresit ca fac pe cineva hot.Doamne fereste ! Numai ca ....Dura Lex,Sed Lex :good:

Astept punctul de vedere al unui moderator :thumbsup:

de-acord, dar daca se poate unul cu studii juridice :p ca sa poata interpreta textul "clar" al regulamentului, care spune ca sunt interzise topicurile care vor contine exclusiv elemente detasabile! :)

Link to comment
Share on other sites

de-acord, dar daca se poate unul cu studii juridice :p ca sa poata interpreta textul "clar" al regulamentului, care spune ca sunt interzise topicurile care vor contine exclusiv elemente detasabile! :)

ce fain ar fi ca intr-un topic unde eu vand spre exemplu niste scaune sau un volan,sa bag " inclusiv" si niste oglinzi,niste bandouri de bara,niste senzori de parcare :aww: .Spre exemplu lui Paul numai ce i s-au furat oglinzile "dupa" masina ,nu cred ca o sa-i placa sa vada ca cineva vinde aici ceva "usor detasabil" :unsure: ,chiar daca in thread nu sunt "exclusiv" piese usor de furat :bye:

Link to comment
Share on other sites

obiectele pe care le vand sunt de pe masina mea, suportu de senzori: dupa ce mi sau furat senzori am pus in locul lor o grila asemanatoare dar fara suporti de senzori , oglinda asa am cumparat masina { am avut un e 46 coupe } si ia era de e46 normal normal am cumparat una potrivita ,lampile interioare provin tot de pe masina mea dupa ce am montat unele cu lumini individuale , iar pompa de spalator faruri am achizitionato din dezmembrari in vederea montari ei pe masina mea numai ca una nu functiona si m-am lasat pagubas

 

40 pe suport senzori..???

60 de lei e ultimul pret la suportul de senzori

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.