Jump to content

my 318 proiect tuning


AndreiXXL

Recommended Posts

in nici un caz nu l-am deschis sa fiu luat la misto de diversi "maimutoi" care imi zice sa-mi vand masina sa-si ia ei dacie sau mai bine un mijloc de locomotie mai potrivit pt ei Un Cal Putere

Cohorte de invidiosi sunt pe forumul asta :unsure:, nu vor altceva decat sa-ti ucida speranta si sa-ti calce in picioare personalitatea rebela ! Keep it alive, bro' :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Toti cei de aici au mintea deschisa(open mind)in afara de tine

Tu cereai niste pareri si ca atare le-ai primit ,iar acum tot nui bine

Acum sa fiu on topic ; ce vrei tu sa ii faci la masina ta este treaba ta, dar nu are nici o legatura cu tuningul de bun gust

Daca tu vrei sa o faci ceva de genul"Brancus tuning" atunci nu putem decat sa iti spunem "spor la treaba si multa bafta"

Te-am intrebat mai sus cati ani ani si nu ai binevoit a-mi raspunde

Credema ca te intrebam la modul cel mai serios

Link to comment
Share on other sites

Ia uite unde era nea caisa geamantan. Ptiu, sa nu te deochi !

 

Colegii au incercat sa te invete de bine iar ca drept rasplata tu i-ai facut maimutoi ! Si mai esti si agramat !

Facerea de bine....

 

Daca te gandesti sa-ti faci vreodata autocaracterizarea, 100% nu vei da gres cu un titlu ca "maimutoiul" !

... e phootere de mama! :) Mai bine nici nu se putea concluziona cazul de mai sus :))

Link to comment
Share on other sites

Cohorte de invidiosi sunt pe forumul asta :unsure:, nu vor altceva decat sa-ti ucida speranta si sa-ti calce in picioare personalitatea rebela ! Keep it alive, bro' :thumbsup:

 

exact =)) le e ciuda sa nu aibe nimeni masina mai smechera ca a lor ce sa fie mai frumos un E46 decat ce au ei :p si jignirile indirecte si directe au aparut din partea celor care au postat aici ca si cel care ma intraba cati ani am .... deci nu eu am inceput flame-ul in topicul asta asa ca cititi mai bine reply -urile "pline de ura" a colegilor care se comporta ca pe un forum de copii ... parca uneori au dreptate cine zice ca proprietarii de BMW sunt niste ignoranti sau ce se mai aude , acum m-am lamurit decat sa postez pe un forum din asta mai bine intru pe un forum din strainatate ca acolo nu-s asa plini de ei si nici nu au chef de cearta cum vad ca se obisnuieste pe aici nu prea vad topic fara putina cearta si flame ...

Link to comment
Share on other sites

Nu te mai chinui: are 22 declarati. Si nr de inmatriculare: BC - ..- NFS!:laugh: Mai aveti nevoie de alte elemente?

 

 

exact =)) le e ciuda sa nu aibe nimeni masina mai smechera ca a lor ce sa fie mai frumos un E46 decat ce au ei

tu chiar nu ai inteles ironia lui c.sainz?

in continuare o tii pe a ta....nimeni cu mintea inchisa nu a fost de acord cu tine.deci forumul asta nu este de tine.deci,romaneste vorbind,eu limba asta o stiu cel mai bine te sfatuiesc sa cauti un forum strain.

Edited by Alex_wly
Link to comment
Share on other sites

Eu te intrebam cati ani ai dintr-un motiv anume ,nu ca se te simti tu jignit

Inainte sa sari ca ars uitete la masinile celor care au postat(vezi masina mea)si vezi care din ele are leduri si avioane si mai stiu eu ce sorcove

Credema pe cuvant ca nu vad pe aici vreun invidios pe tine sau pe masina ta atata vreme cat tu vrei sa o faci brad de Craciun cu instalatie de leduri si beteala si alte alea

Tu ne-ai cerut parerea nu am venit noi la sina ta si ti-am dat idei din astea nastrusnice

Si credema ca stiu ce vorbesc majoritatea celor de aici

Eu cred ca am fost printre putinii din romania care am tunat un E32 si am primit pareri si bune si nebune dar de aia nu a dat cu paru(nu era sorcova )

Daca tie iti place asa cum vrei tu sa o faci este treaba ta ,iar daca noi te deranjam cu forumul nostru nu mai intra si ai rezolvat toate problemele

OFF:eu am 34 de ani

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

un pic de upgrade la bass sunet bestial :yahoo: si foarte util iarna :p +50 kg greutate spate + zapada cu sare daunatoare pt caroserie care nu are nici o sansa sa se prinda la roti :p

 

http://img9.imageshack.us/img9/6223/21012012493.jpg

 

http://img42.imageshack.us/img42/2304/21012012491.jpg

Link to comment
Share on other sites

ai lasat greul la urma

dynavin + volan m + cotiera = cca 5000 lei :Devil:

 

dynavinul e urmatorul ajuta mult la claritate + ca e un mijloc de divertisment maxim :D abia astept sa mai fac rost de bani pt el

200 euro iese din ce dau jos pt a pune dynavinul 200 mai am stransi deci mai trebuie vreo 200 pt unul nou :p

 

cotiera e moft deci ramane ultima

 

iar la volan de M nu ma bag inca e prea scump airbagul poate mai scad preturile sau gasesc ceva ocazie prin dezmembrari

 

merge oare airbag de la volan sport la volan M ?

Edited by AndreiXXL
Link to comment
Share on other sites

Scuze, nu am citit intreg topicul, dar o poza mi-a lasat impresia ca ai un stick conectat la cd-playerul original al masinii. Poti sa detaliezi un pic aceasta modificare.

 

Multumesc.

 

e conectat la o interfara Yatour YT-M06 care e conectata la cd playerul original , e o solutie ieftina si la indemana daca nu vrei sa strici linia bordului , mai sunt si alte marci de interfete precum GROOM si Dension care sunt rare si mult mai scumpe

Edited by AndreiXXL
Link to comment
Share on other sites

dynavinul e urmatorul ajuta mult la claritate + ca e un mijloc de divertisment maxim :D abia astept sa mai fac rost de bani pt el

200 euro iese din ce dau jos pt a pune dynavinul 200 mai am stransi deci mai trebuie vreo 200 pt unul nou :p

 

cotiera e moft deci ramane ultima

 

iar la volan de M nu ma bag inca e prea scump airbagul poate mai scad preturile sau gasesc ceva ocazie prin dezmembrari

 

merge oare airbag de la volan sport la volan M ?

merge airbag de volan sport la volan M

Link to comment
Share on other sites

volan nou de M fara comenzi gasesti la userul rhaziel pe forum original si nou eu am luat acum cateva luni cu 350 ron

cand am banul caut nu deranjez lumea inutil :p

imi trebuie cu comenzi nu renunt la comoditate si la pilotul automat , la volan trebuie bani in avans sa cumpar pe cel nou , nu pot vinde volanul de pe masina si apoi sa ma uit la ea :) deci se anuleaza pe martie / aprilie

 

ms de info

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.