Jump to content

[Vand] E46 - 330d


Calin SL

Recommended Posts

*** 5990 Euro ***

An Iunie 2000 km 202.000

tehnic 100% ireprosabila / consumabile inlocuite recent placute,discuri,bujii,filtre etc etc etc etc

cauciucuri de iarna /4x Semperit Speed Grip 17" aproape noi

masina nu necesita investitii suplimentare,sunt de acord cu orice testare dpdv tehnic.

proprietar ,taxe la zi ,ofer fiscal intr-o ora .

COMPLET EXCLUSE VARIANTE SAU SCHIMBURI

Va rog nu sunati cu oferte mai mici !! nu sunt cu foamea in glanda ,iar pretul cerut este foarte rezonabil vis-a-vis de cum se prezinta masina !

mai multe detalii/raspund la intrebari, prin forum sau telefon 0761604068 - Calin.

multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Iar o vinzi ? Acum ce te-a mai apucat ? :rolleyes:

masina nu are nimic,m-am plictisit eu de ea dupa aproape doi ani

fac si eu ce-a facut Brandex ,mai dau jos cate ceva de pe ea (din dotari),si astfel pot s-o vand mai ieftin !

masina nu mai are interiorul din piele sport electric si cu incalzire pe care-l avea (l-am vandut la un coleg din tm) ,ci are un interior sport textil fara incalzire ,de asemenea masina nu mai are volanul de m3 cu comenzi si navigatia,ci are un volan clasic si un cd player business .

In paralel cu bmwclub ,am postat masina si pe Autovit.

Link to comment
Share on other sites

Poti sa pui niste poze cu interiorul. Cel de acum.

asa este interiorul de acum (cum apare in poza de jos)

interior textil sport fara incalzire /bancheta spate rabatabila( masina are incalzire in scaune,dar nu si scaunele)

cotiera piele fata cotiera spate

geamuri electrice fata spate

pachet lumini

trapa electrica

klimatronic

computer de bord

cd-player business

airbaguri frontale,laterale si cortina

 

Salut !

 

Te intereeaza un schimb cu un Golf 4 an 2002 motor 1.4i 14v 75cp + doferemÞã ?

Pot pune poze mâine ....

...doar in cazul in care o evaluezi la un pret mic,asa cum am facut si eu cu bmw-ul

 

super pretul ... imi place foarte mult masina ! mai ales cu ce jante aveai inainte.

 

spor la vanzare !

mersi man

roatele acelea ac schnitzer au fost reconditionate complet,de la 0 ,si nu le vand impreuna cu masina

Edited by dee-low
Link to comment
Share on other sites

Anunt Inca Valabil !

Daca nu se vinde in doua saptamani,nu se mai vinde deloc.

E programat ca pe ~15 dec. sa intre la vopsit complet AlpineWeiss II.Oglinzile de M3 tocmai mi-au ajuns din State, jantele pe 18 tocmai au iesit de la o reconditionare totala, cat sta masina la vopsit lucram la un interior recaro din piele bi/colora ,maine comandam eleronul acs de la un coleg de pe forum...uite-asa o sa mai investim cateva multe mii de lei in luna decembrie

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.