Jump to content

Vand BMW 316ti compact 3500 e


alexmarin88

Recommended Posts

are problema cu senzorul de valvertonic care nu il gasesc second. de 4 zile am probleme cu ea.masina intretinutasi iubita.cu sistem audio de 1500 euro.pus de profesionisti.nu la nea gigi in garaj.masina este in otopeni ptr cei care vor sa o vada.alexmarin882000 ptr poze si 0766615339 ptr detalii

Ce e asa mare secret de nu ne-o arati si noua?

In ritmul asta sigur nu va prinde radacini topicul tau pe-aici.:hairy:

Link to comment
Share on other sites

are problema cu senzorul de valvertonic care nu il gasesc second. de 4 zile am probleme cu ea.masina intretinutasi iubita.cu sistem audio de 1500 euro.pus de profesionisti.nu la nea gigi in garaj.masina este in otopeni ptr cei care vor sa o vada.alexmarin882000 ptr poze si 0766615339 ptr detalii

 

...si senzor de valvetronic, cum ii zici tu, nou nu mai exista prin urmare daca nu ai reusit sa gasesti second masina sta asa...e bine ca ai pus muzica la profesionisti de 1500Eur dar nu ai 50-100eur sa iei un senzor nou, te uiti numai la sh, bravo! chiar iubita masina si intretinuta....

Link to comment
Share on other sites

...si senzor de valvetronic, cum ii zici tu, nou nu mai exista prin urmare daca nu ai reusit sa gasesti second masina sta asa...e bine ca ai pus muzica la profesionisti de 1500Eur dar nu ai 50-100eur sa iei un senzor nou, te uiti numai la sh, bravo! chiar iubita masina si intretinuta....

 

 

da mai prins.am gasit senzorul cu 4mil de la dezmembrari

miam luat alta masina si nu mai umblu cu asta nu mai vrau sa bag bani in ea acum ca bag bani in alta.

 

hodoronc tronc ponc.....nu tu an .... nu tu km ... nu tu poze..... pret de mall ....

te rog pune poze aici si nu mai fa trimitere la yahoo-uri sau alte site-uri.

 

 

da scuze 2001 , aprox 212 mii

 

si cine era interesat cu adevarat putea sa dea un telefon.am lasat numaru.dar aici se discuta cat e de corect anuntu vad 0766615339

 

...si senzor de valvetronic, cum ii zici tu, nou nu mai exista prin urmare daca nu ai reusit sa gasesti second masina sta asa...e bine ca ai pus muzica la profesionisti de 1500Eur dar nu ai 50-100eur sa iei un senzor nou, te uiti numai la sh, bravo! chiar iubita masina si intretinuta....

 

esti maxim de inteligent in comm asta..zici ca nu mai exista nou..(o aberatie) zici ca e 50 100 euro.dai pret la o piesa care zici ca nu mai exista....waw..esti maxim.

post-52415-0-51424000-1323089967_thumb.jpg

post-52415-0-25347400-1323090159_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Asta vrea sa ne rupa monitoarele-n doua cu pozele alea !

 

 

asta? de unde esti de la tara? :)) auzi..ce au pozele?

a fost pusa si pe autovit...dar la alti bani cand era ok.ma gandeam ca o pun aici ptr pasionati care stiu despre ce e vorba si cat costa reparatia.dar am dat peste niste tzatze :)) nu generalizez

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Un alt om neserios care nu isi respecta cuvantul.

Domnul Marin Alexandru

Judet: Ilfov, Localitatea Otopeni

Strada Polonia, nr18, bloc 1, ap 21

Cod postal: 075100

A comandat de la mine o emblema bmw, si ma suna (inca amuzant) ca nu il mai ridica ca el nu are chef sau si-o vandut masina sau ce a facut.Nu e vorba de valoarea produsului trimis ci de nesimtirea omeneasca.

Sa-l salute colegii din otopeni sau din zona lui si din partea mea!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.