Jump to content

Vand sau cedez contract leasing BMW X3 2011


35BTN

Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

am si eu niste nelamuriri cu anuntul :

 

1.pielea aia e piele sau sensatec ?

2.cum functioneaza diferentialul ala blocant din anunt ? te bagi sub masina si-l blochezi ? ca buton nu prea exista pe nicaieri ...

 

tu macar sti ce e un diferential autoblocant? sau te-ai trezit vorbind?

 

PS: asta merge la perle :D

Link to comment
Share on other sites

tu macar sti ce e un diferential autoblocant? sau te-ai trezit vorbind?

 

PS: asta merge la perle :D

 

diferentialul blocant si diferentialul autoblocant sunt niste chestii extrem de diferite, iar x3 nu are blocant, ca sa nu mai zic ca de fapt, cel putin din cate stiu eu, nici macar autoblocante nu are, are niste diferentiale deschise pe punti cu blocaj electronic, adica la nivel de calculator de abs, solutia se numeste EDL/electronic differential lock.

singurul care s-a trezit vorbind esti tu, si o faci despre lucruri pe care pot sa fac pariu ca pe langa ca nu le cunosti nici nu le prea intelegi.

Link to comment
Share on other sites

Vand sau cedez contract leasing, mai sunt 38 rate a 950 EUR, casco 2000EUR/an, TVA deductibil. Negru metalizat, interior piele crem, cutie automata 8 trepte, senzori parcare fata/spate, senzor ploaie/lumini, 2000cmc diesel, 184 cp, BMW sound professional, an fabr 2011, 16000km, poze http://www.autovit.r...-C22189887.html etc, sau variante Range Rover Evoque

 

Ca sa nu mai fie discutii, scrie limpede care e pretul!!! Nici aici si nici pe autovit nimeni nu intelege cat ar trebui sa-ti plateasca ca sa te scape de ea! De aici si discutiile interminabile!

Merci

 

PS. Observ ca citesti topicul, dar nu vrei sa treci un pret; o vanzare fara pret, nu se poate. Vezi regulamentul!

Link to comment
Share on other sites

diferentialul blocant si diferentialul autoblocant sunt niste chestii extrem de diferite, iar x3 nu are blocant, ca sa nu mai zic ca de fapt, cel putin din cate stiu eu, nici macar autoblocante nu are, are niste diferentiale deschise pe punti cu blocaj electronic, adica la nivel de calculator de abs, solutia se numeste EDL/electronic differential lock.

singurul care s-a trezit vorbind esti tu, si o faci despre lucruri pe care pot sa fac pariu ca pe langa ca nu le cunosti nici nu le prea intelegi.

 

ca sa ne intelegem, blocantul/autoblocantul nu se blocheaza de la nici un buton/levier.singura chestie ce o blochezi de la buton daca vrei sunt puntile intre ele ca sa se invarta toate 4 rotile la fel, nicidecum diferetialul de pe o punte

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.