Jump to content

vand bmw 318i


the rocket

Recommended Posts

va salut,

 

asa cum spune si titlul m-am hotarat din nou sa o vand pentru ca pur si simplu nu mai am ce face cu ea, nu o mai folosesc deloc, sta in parcare la un mall. Masina este un 318i e46, an de fabricatie 1999, km in jur de 175 mii, dar nu garantez ca sunt reali si nici nu cred ca mai conteaza foarte mult la o masina de varsta asta. Masina este adusa din germania in 2007 si de atunci este numai la mine. Este o masina ingrijita la care s-au schimbat multe (kit ambreiaj, bucse bascula, bielete antiruliu, amortizoare, vas expansiune, curele+role intinzatoare, volanta etc) Masina este destul de cheala pentru un e46. are ca dotari: aer conditionat manual (nu clima), 6 airbaguri, volan in piele, proiectoare, jante, incalzire in scaune, abs, esp. Fara piele, fara trapa, fara BC, fara cd-player etc. Ca defecte mai importante: are o scurgere de ulei, nu stiu exact de unde, asa cum o sa vedeti in rubrica "masina mea" a mai avut ea problema asta si mai are flansa de amortizor pe partea dreapta dusa. cam atat important.

 

pret fix 3500 euro.

 

va las link de la sectiunea "masina mea" sa vedeti poze

http://www.bmwclub.ro/forums/topic/68226-my-bmw-e46/page__st__20

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.