Jump to content

[VAND]Suport SKI Automaxi pentru E90


Recommended Posts

Vand suport Ski-uri Automaxi pentru E90, compus din bare transversale (pe care se pot monta si suport de bicicleta asu portbagaj)si suportul de ski-uri propriuzus.

Barele se potrivesc la mai multe modele de BMW, si alte marci auto.

Au fost folosite de 2 ori.

Asa arata link.

Pret: 400RON

Telefon: 0721147131 Mitza

Link to comment
Share on other sites

Eram mai mult curios cat de lati sunt suportii. Incap 2 perechi?

Latimea totala a suportilor este de 57 cm iar latimea utilizabila este de 41 cm, deci incap lejer 3 perechi de schiuri sau chiar 4 tinand cont de faptul ca latimea unui schiu nu depaseste 9cm sau o pereche si un snowboard care are max 30cm latime (eu nu am vazut mai lat de atat.)

Din pacate eu nu mai pot practica acest sport din motive de sanatate (am avut coloana fisurata) si de aceea m-am hotarat sa vand suportul de schiuri.

Edited by mitzaB
Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau pentru ce ai patit! Ai idee daca se potrivesc pe E60? Picioarele suportilor pot fi ajustate stanga dreapta? Ca E60 e putin mai lat decat E90-ul.

Cred ca se potrivesc, picioarele sunt ajustabile si pot sa-ti spun ca pe E Klase se potrivesc, deci ar trebuii sa mearga si pe E60.

Din pozitia in care sunt pentru E90 picioarele se pot deplasa spre exterior cam 2 cm fiecare, deci 4 cm in total.

Pentru mai multe detalii da-mi un telefon ca-i mai simplu.

0721147131 sau 0746344012

Link to comment
Share on other sites

Cred ca se potrivesc, picioarele sunt ajustabile si pot sa-ti spun ca pe E Klase se potrivesc, deci ar trebuii sa mearga si pe E60.

Din pozitia in care sunt pentru E90 picioarele se pot deplasa spre exterior cam 2 cm fiecare, deci 4 cm in total.

Pentru mai multe detalii da-mi un telefon ca-i mai simplu.

0721147131 sau 0746344012

Am gasit specificatiile tehnice si nu este trecut E60.

Pe BMW se potriveste pe Seria 3 si Seria 1

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.