Jump to content

VAND E46 SERIA3 318D FACELIFTED 2002


jsmith235

Recommended Posts

Da ce are masina, te folosesti de ea in continuare si aia e.

 

vreau ceva mai spatios gen e39 + automata. eu am masina cam de 2 ani aproape am luat`o de la un prieten. prima mea masina:D

nu prea am condus cine stie ce masini, permisul de conducere cand mi-am luat si masina l-am obtinut, so nu prea am condus la

viata mea cine stie ce masini, cand m-am suit in e39 530D automata am zis wow:)) mi-a placut foarte mult cutia automata, singura

masina automata care am condus-o + motorul de 25D de la bmw are deja alta fiabilitate.

 

masina nu are nimica dar vreau ceva mai mult.

Link to comment
Share on other sites

vreau ceva mai spatios gen e39 + automata. eu am masina cam de 2 ani aproape am luat`o de la un prieten. prima mea masina:D

nu prea am condus cine stie ce masini, permisul de conducere cand mi-am luat si masina l-am obtinut, so nu prea am condus la

viata mea cine stie ce masini, cand m-am suit in e39 530D automata am zis wow:)) ...

deci ai invatat sa conduci pe masina asta ... :)

sa nu mi-o iei in nume de rau,

Edited by just*rzv
Link to comment
Share on other sites

deci ca ai invatat sa conduci pe masina asta ... :)

 

da cu aceasta masina am invatat eu sa conduc, am si lovit-o in fata odata, capota un pic strambata + bara un pic ..o gaurica, ma rog masina a fost refacuta daca te uiti atent se vede luftul la capota pe partae cu volanul fata de cealalta parte se vede un pic luft iar bara fibra de carbon(inca o informatie legata despre masina)

 

edit: am facut cam 50000 de km cu ea in 2 ani.

 

sa nu mi-o iei in nume de rau,

 

:thumbsup:

Edited by jsmith235
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.