Jump to content

Dacia "eleonora"


Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

wow.. dar ce frumoasa e...chiar super reusita.. cum reusesc ei strainii sa ne bata cu propriile arme..

noi avem daciile astea la dispozitie de cand lumea..si jur ca n-am vazut o idee buna pe ele.. nici la logan sau duster n-am vazut vreun tunning acceptabil in RO, pe cand nemtii si altii..le-au facut si p-alea..au aratat ca se poate.

dar mustang-dacia asta.. e chiar suuper super..efectiv in afara de eleron si oglinzile alea jalnice.. e perfecta.Atat de diliu sa fie creatorul incat sa-i fi mutat si directia pe dreapta?:)) totusi nu cred. Ideea e ca mare maestru omu.. cine stie ce-ar iesi dintr-un bmw si cu ideile lui..

Cert este ca e foarte posibil sa nu fie o facatura.Acu si noi .. ne-a intrat in reflex cand vedem ceva perfect legat de dacia sa negam existenta/realitatea instant:)

P.S. Cred ca multora le e dor de o dacie veche in mintile ei prin garaj.. jur ca m-ar distra o tura pe camp din cand in cand:) good old times:)

 

acum am vazut ca dupa traficul inconjurator sigur nu e in Romania.. dar oricum ceva lumea a treia dupa imprejurimile in care e parcata pe langa casa printre rufe..ai fi zis ca e prin Romania..:)

si am observat dupa numele fisierului cu poza ca a fost incadrata candva de cineva la kitchy cars.. cam aiurea.. desi este oleaca incarcata.. la prima vedere, in final e doar accentuat agresiva si asta consider ca nu e neaparat rau.Restul tine de gusturi..

 

o dacie ingrijita a unui prieten , in fiecare an baga ulei la praguri , antifoneaza pe dedesubt sa nu rugineasca , iar la motor e luna poti sa mananci de acolo la cat o lustruieste =))

 

http://www.youtube.com/watch?v=bKKFbBdEZOs

draguta si dacia prietenului.. dar culmea.. 90% totul super ok.. si a dat-o de gard sanatos cu dublul triplul mega spoiler pe spate.. cum sa pui doua bari?nu era hotarat sau ce?:)

pe fata mai merge..nu iti dai seama ce si cum..zici ca e prelungire.. dar pe spate.. serios... ori punea una ori cealalta..niciodata ambele..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.