Jump to content

Vand Sau Schimb Jante Oz


Recommended Posts

VAND sau SCHIMB Jante OZ Racing Anniversary 35 Black+Diamond Cut R18

+ 2 anvelope perfecte pentru partea din spate(245/40/18).

Sunt de pe un E46 adus din Germania,deci nu au fost purtate in RO, deci nu sunt crapate/sudate/fisurate.

Sunt 8 J H2 R18,ET40. Made in Italy.

Sunt intr-o stare buna(8,5 din 10)dar pentru o persoana foarte pretentioasa, asi sugera o mica finisate/polishare a buzelor pentru ca a sarit putin lacul si de aceea mai las putin la pret si ofer si cele doua anvelope in stare buna,cam la 75-80% din potential.

Le dau pentru ca in zona in care locuiesc, drumurile sunt un dezastru, si nu vreau sa le stric degeaba.

Pretul pentru vanzare e de 330 de Euro neg.(patru jante + doua anvelope bune).

Iar la schimb, ma intereseaza doar jante R17 cu anvelope bune de vara care sa mi se potriveasca pe un E46.(atasati poze + detalii jante +oferte)

Bafta baietii!

P.S: O SA INCERC SI MAI TARZIU SA ATASEZ POZE CA MI-A DAT DRIVER ERROR DE 3 ORI DE CAND INCERC SA ATASEZ POZE...poate rezolva un moderator problema intre timp.Merci!

Link to comment
Share on other sites

As dorii niste poze si eventual un numar de telefon. Daca se potrivesc la e90 le vreau eu. Multumesc

 

Salut 22WTF.

A trebuit sa dau resize la poze si uite ca a mers sa le atasez.

Eu stiu ca merg sigur pe E90+E46 si cred ca si pe E36.

Vezi ca ti-am trimis un P.M. cu nr meu de telefon si inca ceva :drinks: daca nu ai primit P.M.-ul,

lasa-mi un reply aici si vedem cum facem.

Astept un semn de la tine.

 

Bafta man!

Link to comment
Share on other sites

Salut , de mers merg , problema este ca o sa stea prea inauntru ... M-am interesat ieri. Nu prea as pune distantiere. Plus ca ar trebui si fata si spate. Ma mai gandesc oricum. Multumesc

 

Salut.

Nush cat de ''inauntru'' o sa stea, ca pe spate cu 245 latime(anvelope ce le am deja), eu ma gandesc ca o sa arate destul de BINE, iar pe fatza un 225 parerea mea ar fi ideal(nu ar fortza nici servo' nici articulatia prea tare) spun asta pentru ca am tot cautat pe net poze cu E46 si E90 cu jante din astea si erau si pe 17 si aratau B-TON dar astea pe 18 tre'sa dea mult mai bine :goodjob:

Pai nah, vezi si tu ce te mai gandesti si ma anunti daca te hotarasti si inca le vrei.

 

BFT!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.