Jump to content

Cumpar 320/330d


Lospaa

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ca sa nu mai deschid alt topic, rog un moderator sa modifice titlul, Shimb Hyundai Tucson cu BMW e90, masina este fabricatie decembrie 2007, este 1.9 diesel, tactiune fata, 73k km verificabili la reprezentanta, neagra cu interior crem, navigatie etc

Ar merge la schimb si un seria 1 frumos si diesel...

Merge si un e46 320 dar sa primesc diferenta...

Masina apartine unui coleg de servici, km 99% reali, daca l-au pacalit aia la reprezentanta atunci mint si eu...

Edited by lospa alin
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ca sa nu mai deschid alt topic, rog un moderator sa modifice titlul, Shimb Hyundai Tucson cu BMW e90, masina este fabricatie decembrie 2007, este 1.9 diesel, tactiune fata, 73k km verificabili la reprezentanta, neagra cu interior crem, navigatie etc

Ar merge la schimb si un seria 1 frumos si diesel...

Merge si un e46 320 dar sa primesc diferenta...

Masina apartine unui coleg de servici, km 99% reali, daca l-au pacalit aia la reprezentanta atunci mint si eu...

 

Rectific, masina nu are navigatie, asa mi s-a parut din poze, live, mi s-a parut ca volanul e un pic uzat, in fine...daca vrea cineva un suv de la cineva care sigur nu e samsar poate sa o verifice, el sustine ca sunt km reali etc si ar vrea un schimb cu bmw!!El evalueaza Tucsonul la minim 9000!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.