Jump to content

Mica mea iubire


Rian

Recommended Posts

Am hotarat sa va fac si voua cunostinta cu a doua "nevasta". Este vorba de E90 320D 163cp 2007. O am din septembrie 2011 si are 157k km, eu am facut 2k pana acum.

 

Ca si optiuni de fabrica pot enumera:

 

- Xenon

- Proiectoare ceata

- Webasto(dar nu am telecomanda)

- Oglinzi heliomate, electrice, incalzite

- Senzori ploaie/lumini

- Volan sport cu comenzi

- Scaune sport cu reglaj lombar electric

- Navi profi

- DPF

- Dublu climatronic

- Interior crem

- Jante originale 17'

- Anvelope vara Dunlup SP Sport 01 225/45/r17 Runflat

 

 

Sper ca in viitorul apropiat sa inceapa si ceva modificari estetice...

post-50389-0-06676000-1328881017_thumb.jpg

post-50389-0-40632100-1328881028_thumb.jpg

post-50389-0-61249400-1328881038_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ms frumos. Ai dreptate deja cand se mai incalzeste trebuie sa ii fac o curatare ca deja s-a luat putin pe ea.

 

Ma bate gandul de un kit acs style. Voi ce ma sfatuiti?

 

Eu la fostul audi acoperisem sezutul cu un halat pe care nu-l mai purtam :frantics: Era cam tiganie, dar cand am vandut-o era intact scaunul :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Din cate vad in prima poza , poti sa mai adaugi la lista de optiuni "sonorizare HI-FI"

 

La ce schimbari as vrea sa ii fac clar asa ar zice lumea. Body kit, vopsita total alba...

Body kit merita sa-ti pui indiferent de cat vor carcoti altii (ca a fost busita , ca nu stiu ce ...) cand o vei pune la vanzare . Parerea mea e ca ar arata mai bine un pachet M decat AC Schnitzer (cum vrei tu) dar e mai mult o parere subiectiva .

 

Nu cred ca se merita s-o vopsesti total alba , decat daca ai de gand s-o pastrezi cativa ani . Plus ca e frumoasa si culoarea actuala (sparkling graphite) .

Daca tot ti-o doreai alba ,mai bine iti cautai una alba

 

http://img337.imageshack.us/img337/9451/mpackalb.jpg

 

Cati mai multi km fara probleme :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

@Alex_wly am observat ca interiorul tau e tot crem cu trimuri argintii, grile cromate si as vrea sa le fac carbon cu folie dar nu ma pricep. stiu ca tu le-ai facut singur... e greu de facut ca as incepe cu astea cat e frig?
Link to comment
Share on other sites

am avut si folie pe trimuri,dar nu recomand.....

am vazut ca sunt destui care colanteaza prin hidrotransfer.sincer nu stiu cum iese,dar cu folie nu va fi perfect.colturile orice le-ai face nu ies perfect.daca nu te deranjeaza asta le poti pune folie.

 

Edited by Alex_wly
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.