Jump to content

De vanzare Panasonic VL2020 3v.Acumulator chei BMW seria 3,5,7,X5


Recommended Posts

De vanzare Panasonic VL2020 3v.Acumulator chei BMW seria 3,5,7,X5 - pret 50 lei bucata , tel : 0766875654

 

Similar: VL 2020 HFN ,VL2020HFN ,P081 ND ,P081ND ,P081

 

Acumulatorii sunt noi , sigilati !

 

Technical/Catalog Information VL-2020

 

Vendor Panasonic - BSG

 

Category Battery Products

 

Battery Cell Size Coin, 20.0mm

 

Voltage - Rated 3V

 

Capacity 20mAh @ 70µA

 

Size / Dimension 0.85" L x 0.80" W x 0.18" H (21.5mm x 20.3mm x 4.5mm)

 

Termination Style PC Pin (Horizontal Mount)

 

Standard Charge Current 1.5mA

 

Shipping Info Due to possible restrictions, a change in ship method may be required.

 

Battery Chemistry Lithium

 

Lead Free Status Lead Free

 

RoHS Status RoHS Compliant by Exemption

 

Other Names VL 2020 HFN

 

VL2020HFN

 

P081 ND

 

P081ND

 

P081

post-12026-0-50017000-1329422363_thumb.jpg

post-12026-0-45431600-1329422370_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Daca nu stii ce vorbesti te rog sa nu mai postezi reply-uri asa ca sa te afli in treaba,

pentru informatia ta, sa nu mai faci greseli pe viitor, cei de la tme si farnell n-au serviciu de a transporta acumulatori,

pentru a aduce 10 bucati in tara na costa transportul in jur de 200euro , ai mai jos mailul oficial trimis catre mine.

Rog sa posteze doar cei interesati sa cumpere

 

 

 

 

 

Buna ziua

 

 

Multumim pentru comanda dvs cu numarul de referinta 15607333. Din pacate produsul de mai jos nu s-a putut livra:

 

 

 

Acest produs este considerat produs cu grad ridicat de periculozitate si UPS nu are licenta de a livra aces tip de produse in Romania si Bulgaria. Puteti recunoaste aceste produse incat au un Hazard Code in caseta Atributele Produsului.

 

 

Exista doua posibilitati de a efectua aceasta livrare :

 

 

1 - Putem trimite partul prin Corvus dar livrarea se face numai pana in Otopeni cu 185 Eur taxa de transport.

 

 

2 - Putem trimite in alta tara din EU (inafara de Romania si Bulgaria).

 

 

Daca puteti accepta una din aceste variante va rog sa imi transmiteti, astept raspunsul dumneavoastra.

 

 

 

Multumesc

Edited by adyshevchenko
Link to comment
Share on other sites

Nu sunt neaparat mai ieftine in Romania, ca s-au prins vanzatorii ca se potrivesc la BMW, si i-au facut un pret pe masura.

 

Oricum, am impresia ca mailul tau de la TME e mai vechi.

Eu am comandat ultima oara de la ei in decembrie si livrarea nu s-a facut cu UPS.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 years later...

Practic nici unul dintre cele doua nu se potriveste la fix, dar un electronist ti le adapteaza fara probleme, o sa pun eu poza daca vrei maine cand le iau de la schimbat. Eu am luat modelul cu pinii indoiti la 90 de grade, mi s-au parut mai usor de adaptat.

Desi acumulatorii sunt identici cu cei din cheile originale BMW difera putin forma pinilor care se lipesc pe placa, de fapt nici nu cred ca se gasesc cu pinii la fel.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.