Jump to content

CUMPAR Piese BMW E34


Recommended Posts

Salutare. Doresc sa achizitionez urmatoarele piese pentru BMW E34 520i:

- bara spate (nu conteaza culoarea - daca chiar este disponibil Cosmos Schwartz, cu/fara bandouri, doar sa nu fie sparta/zgariata si sa aiba buza de la toba si capacele de carlige)

- plafoniera fata cu lampi de citit

- flapsuri de noroi

- acel ornament pentru numarul din spate.

 

Cam atat pana acum, astept ofertele voastre. Va multumesc.

Edited by Kitzsteinhorn91
Link to comment
Share on other sites

Salutare. Doresc sa achizitionez urmatoarele piese pentru BMW E34 520i:

- bara spate (nu conteaza culoarea - daca chiar este disponibil Cosmos Schwartz, cu/fara bandouri, doar sa nu fie sparta/zgariata si sa aiba buza de la toba si capacele de carlige)

- plafoniera fata cu lampi de citit

- flapsuri de noroi

- acel ornament pentru numarul din spate.

 

Cam atat pana acum, astept ofertele voastre. Va multumesc.

Salut, bara spate de m5 e34 daca te intereseaza am la 200 euro, plafoniera 50 lei, flapsuri noroi=aparatorile care vin deasupra rotilor? daca da le am pe ambele in perfecta stare la 100 lei bucata, ornament numar spate nu stiu la care te referi....

Link to comment
Share on other sites

Flapsuri de noroi, ma refer la cele cum se pune in spatele rotii pe bara. Aparatori de noroi ca sa zic asa.

Poti pune ceva poze cu piesele te rog ?

Rugamintea mea este sa imi pui tu niste poze pe care le poti lua de pe net cu piesele pe care le soliciti pentru a le identifica mult mai usor, eu poze pot sa iti fac luni, aparatorile de noroi de pe fata iti trebuiesc? si de suportul de numar sa cauti o poza si imi dai un pm si iti dau adresa de mail....

Link to comment
Share on other sites

Ornament numar portbagaj

Cu aparatorile de noroi nu gasesc. Ideea este ca vorbesc de cele cum erau sa zicem la Dacia 1300, la rotile din spate. Acele presulete de noroi.

 

Ai tot kit-ul de M5 ? Adica bara fata/spate/praguri in stare buna (nu sparte/lovite/zgariate) ? Daca da, fa-mi o oferta pentru tot pachetul.

Edited by Kitzsteinhorn91
Link to comment
Share on other sites

Ornament numar portbagaj

Cu aparatorile de noroi nu gasesc. Ideea este ca vorbesc de cele cum erau sa zicem la Dacia 1300, la rotile din spate. Acele presulete de noroi.

 

Ai tot kit-ul de M5 ? Adica bara fata/spate/praguri in stare buna (nu sparte/lovite/zgariate) ? Daca da, fa-mi o oferta pentru tot pachetul.

 

Presulete de alea nu am si nici nu am avut niciodata chiar daca am dezmembrat zeci de masini e34 de-a lungul anilor, bara fata m5+bara spate m5+ praguri laterale m5= tot pachetul la 700 euro.....

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Sal,

Am eu acel suport de numar de pe spate, daca te mai intereseaza si multe alte piese.

Asta este numai ca este pus invers in poza.

Astept telefon la nr 0763038571 sau mail la recatalin@gmail.com

post-54805-0-30460900-1340197558_thumb.jpg

Edited by kop
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.