Jump to content

Vand jante originale bmw de pachet M pe 18" styling 135


Recommended Posts

Vand jante originale bmw de pachet M pe 18" styling 135

 

Detalii roti: Fata: ET47 8x18 cu anvelope 225/40R18 (aprox 5mm) Michelin Pilot Sport, indice de viteza Y 300km/h

Spate: ET50 8,5x18 cu anvelope 255/35R18 (mai merg un sezon) Michelin Pilot Sport, indice de viteza Y 300km/h

 

Ma intereseaza si schimburi cu jante pe 17".

Rotile se pot vedea in Cluj-Napoca.

 

Pret jante+anvelope: 550 euro

post-43647-0-82468100-1330035534_thumb.jpg

post-43647-0-11672300-1330035535_thumb.jpg

post-43647-0-46448400-1330035535_thumb.jpg

post-43647-0-77547000-1330035535_thumb.jpg

post-43647-0-11983900-1330035536_thumb.jpg

post-43647-0-44309200-1330035536_thumb.jpg

post-43647-0-75701600-1330035536_thumb.jpg

post-43647-0-47801700-1330035537_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Le-ai avut cu distantiere pe e90?

Succes la vanzare!

 

Nu. Potrivesc fara distantiere. Mersi!

 

astea te intereseaza? 8x17 et 38...225/45 fatza 245/40 spate...nu sunt zgariate si au anvelope bune..Nu sunt OEM

 

Ma intereseaza numai jante oem:)

 

 

Mersi pt oferta, dar nu imi palce modelul. Bafta la vanzare!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

crezi tu asta.daca nu ating deloc nu inseamna ca se si potrivesc....sau nu vezi in poza cu E90 ca rotile pe fata sunt bagate sub aripa de tot?????

 

"daca nu ating deloc nu inseamna ca se si potrivesc.." nu stiu ce intelegi tu prin verbul 'a potrivi'

POTRIVĂ, potrivesc, vb - 2. Tranz. A așeza ceva la locul nimerit; a aranja ĂŽntr-un anumit fel, a face sĂŁ stea așa cum trebuie. 3. Tranz. A pune de acord, a face sĂŁ corespundĂŁ, sĂŁ fie la fel cu altceva, a adapta etc.

 

E90-ul din poza e al meu. Arata foarte bine rotile pe masina;)

Link to comment
Share on other sites

"daca nu ating deloc nu inseamna ca se si potrivesc .." nu stiu ce intelegi tu prin verbul 'a potrivi'

POTRIVÍ, potrivesc, vb - 2. Tranz. A așeza ceva la locul nimerit; a aranja într-un anumit fel, a face să stea așa cum trebuie. 3. Tranz. A pune de acord, a face să corespundă, să fie la fel cu altceva, a adapta etc.

 

E90-ul din poza e al meu. Arata foarte bine rotile pe masina;)

ce nu iti este clar?ai idee care este ET corespunzator pentru E90 si care este pentru E46?

diferenta de 1,3 cm pe fata si spate nu crezi ca este cam mare?

<sa mentionez ca acei 1,3 cm sunt pentru fiecare roata,nu pe axa....deci 2,6 in total pe axa>

 

probabil daca spui ca merg pe E90 nu prea ai habar pe langa acest subiect.

 

in plus crede-am,daca SE POTRIVEAU pe E90 erau vandute de mult.gabi bmw 3 poate sa confirme

Edited by Alex_wly
Link to comment
Share on other sites

ce nu iti este clar?ai idee care este ET corespunzator pentru E90 si care este pentru E46?

diferenta de 1,3 cm pe fata si spate nu crezi ca este cam mare?

<sa mentionez ca acei 1,3 cm sunt pentru fiecare roata,nu pe axa....deci 2,6 in total pe axa>

 

probabil daca spui ca merg pe E90 nu prea ai habar pe langa acest subiect.

 

in plus crede-am,daca SE POTRIVEAU pe E90 erau vandute de mult.gabi bmw 3 poate sa confirme

 

Te-ai trezit cu fata la cearsaf azi dimineata?:)) sau ce esti asa revoltat?

Observ ca ori nu ai ocupatie ori esti plictisit daca stai sa analizezi cand, ce si cum isi vand oamenii lucrurile:))

Link to comment
Share on other sites

Le-ai avut cu distantiere pe e90?

Succes la vanzare!

 

 

Nu. Potrivesc fara distantiere. Mersi!

nu fi obraznic si rapunde-mi la subiect daca ai ceva de comentat referitor la ce am spus eu....

 

nu sunt revoltat,dar dezinformezi oamenii referitor la ceea ce vinzi.

este forum si pot sa comentez ce vreau si cat vreau atata timp cat o fac in limita bunului simt si mai ales PE SUBIECT !

 

hai pa.

 

p.s.JANTELE TALE NU MERG PE E90 FARA DISTANTIERE.

Edited by Alex_wly
Link to comment
Share on other sites

nu fi obraznic si rapunde-mi la subiect daca ai ceva de comentat referitor la ce am spus eu....

 

nu sunt revoltat,dar dezinformezi oamenii referitor la ceea ce vinzi.

este forum si pot sa comentez ce vreau si cat vreau atata timp cat o fac in limita bunului simt si mai ales PE SUBIECT !

 

hai pa.

 

p.s.JANTELE TALE NU MERG PE E90 FARA DISTANTIERE.

 

 

"dezinformezi oamenii referitor la ceea ce vinzi." Reciteste topicu si spune-mi cu ce dezinformez.

Tu stii mai bine decat mine ca jantele nu merg pe e90 fara distantiere ca doar tu le-ai avut montate pe masina nu eu:))) (acum am roti cu anv de iarna pe 16 pe masina)

Link to comment
Share on other sites

Mersi mult pt. raspuns, am dat si eu de unul care sustinea foarte sigur pe el ca nu merg pe e92 (care are cel putin cat e90 spatiu "sub aripa") fara distantiere. Tot asa, fara sa precizeze daca a probat sau nu. S-ar parea ca nu e singurul :)

 

Nu le da la "pret de criza" ca nu merita, e unul din cele mai reusite modele, iar un set de replici e ~1800 lei. ;)

Link to comment
Share on other sites

Mersi mult pt. raspuns, am dat si eu de unul care sustinea foarte sigur pe el ca nu merg pe e92 (care are cel putin cat e90 spatiu "sub aripa") fara distantiere. Tot asa, fara sa precizeze daca a probat sau nu. S-ar parea ca nu e singurul :)

 

Nu le da la "pret de criza" ca nu merita, e unul din cele mai reusite modele, iar un set de replici e ~1800 lei. ;)

 

nu am zis ca nu merg.tu nu faci diferenta intre a merge asa si a se potrivi?se pare ca vanzatorul nu este singurul care nu are habar de ce vorbesc eu....

maine dimineata o sa probez eu un set. si va spun daca merg sau nu.

dar sunt sigur ca nu merg.

probeaza-le gabi si fa cateva poze cu jantele pe masina...maine vei spune ca E90 cu jante care eu ET 47 si 50 arata ca o caruta.jantele sunt mult prea sub masina...

 

de intrat intra pe e90...dar arata ca o caruta, vin prea in interior

am postat cam in acelasi timp...aceasi idee :))))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.