Jump to content

Vand Schimb Jante Ac Schnitzer 17


VSY_23

Recommended Posts

VAND JANTE AC-SCHNITZER 17 ORIGINALE - INFUNDATE ! CU ANVELOPE DE IARNA PIRELLI - BUZA DE PROTECTIE IN STARE FOARTE BUNA ! JANTELE NU SUNT STRAMBE SAU ZGARIATE ! SUNT INTR-O STARE IMPECABILA ! PRET 350 E ( negociabil ) sau SCHIMB CU JANTE BMW 18'19' +/- DIFERENTA ! JANTELE SUNT CELE DIN POZE !!! SE POT VEDEA IN BUCURESTI ! NU TRIMIT IN TARA PRIN CURIERI ! TEL : 0765.030.712 yahoo : vsy_23@yahoo.com

post-32742-0-27337900-1330278142_thumb.jpg

post-32742-0-10684500-1330278157_thumb.jpg

post-32742-0-10616400-1330278234_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

VAND JANTE AC-SCHNITZER 17 ORIGINALE - INFUNDATE ! CU ANVELOPE DE IARNA PIRELLI - BUZA DE PROTECTIE IN STARE FOARTE BUNA ! JANTELE NU SUNT STRAMBE SAU ZGARIATE ! SUNT INTR-O STARE IMPECABILA ! PRET 350 E ( negociabil ) sau SCHIMB CU JANTE BMW 18'19' +/- DIFERENTA ! JANTELE SUNT CELE DIN POZE !!! SE POT VEDEA IN BUCURESTI ! NU TRIMIT IN TARA PRIN CURIERI ! TEL : 0765.030.712 yahoo : vsy_23@yahoo.com

salut,

se potrivesc pe e46fl?

Link to comment
Share on other sites

pai in primu rand capacu e din aliaj....aluminiu cred....dupa capace iti dai seama ca sunt originale?... si mai au capacele decat la jantele spate....asa am luat masina...fara capacele de pe fata......probabil le-a pierdut....nu sunt replici sau facaturi..daca esti asa cunoscator ..vino sa le vezi pe masina ! bafta !

 

salut ...nu stiu sigur..daca merg pe e46...poti sa vii ...daca stai in bucuresti ...si mergem la o vulcanizare si probam...eu am masina in curte...nu pot sa ies cu ea din cauza zapezii ....e prea joasa...dau o janta jos..si probam! BAFTA!

 

MERG PE E 60! FACEM PROBA LA VULCANIZARE

Link to comment
Share on other sites

pai in primu rand capacu e din aliaj....aluminiu cred....dupa capace iti dai seama ca sunt originale?... si mai au capacele decat la jantele spate....asa am luat masina...fara capacele de pe fata......probabil le-a pierdut....nu sunt replici sau facaturi..daca esti asa cunoscator ..vino sa le vezi pe masina ! bafta !

 

salut ...nu stiu sigur..daca merg pe e46...poti sa vii ...daca stai in bucuresti ...si mergem la o vulcanizare si probam...eu am masina in curte...nu pot sa ies cu ea din cauza zapezii ....e prea joasa...dau o janta jos..si probam! BAFTA!

 

MERG PE E 60! FACEM PROBA LA VULCANIZARE

 

Nu eu, ci tu trebuie sa arati ca sunt originale, asa cum ai scris. Pana atunci, sunt doar niste replici.

Si, daca se potrivesc pe E39, nu vor merge pe E46 (Et diferit si gaura centrala - sau cu inele centrare)

Link to comment
Share on other sites

PENTRU C.SAINZ ...CAND SCOT PRIMA JANTA FAC POZA LA SERIILE RE PE SPATELE EI....SI ITI DAU SA CAUTI PE GOOGLE...CA SA ITI DEMONSTREZ CA DEGEABA AI 4 STELE ACOLO! TU CUNOSTI JANTELE ORIGINALE DUPA CAPACELE ! SI DACA O JANTA D M5 NUMAI ARE EMBLEMA MICA M LA TINE E REPLICA ! FELICITARI! Edited by VSY_23
Link to comment
Share on other sites

PENTRU C.SAINZ ...CAND SCOT PRIMA JANTA FAC POZA LA SERIILE RE PE SPATELE EI....SI ITI DAU SA CAUTI PE GOOGLE...CA SA ITI DEMONSTREZ CA DEGEABA AI 4 STELE ACOLO! TU CUNOSTI JANTELE ORIGINALE DUPA CAPACELE ! SI DACA O JANTA D M5 NUMAI ARE EMBLEMA MICA M LA TINE E REPLICA ! FELICITARI!

 

Aici nu este chat room; postezi dovada si gata!

 

PS. Reciteste ce am scris eu, inainte sa mai scrii vreo prostie!

Link to comment
Share on other sites

PENTRU CEI NEINTERESATI CARE AVETI CHEF SA NE CONTRAZICEM...SAU IMI MAI CERETI DETALII AIUREA IN POST .... VA ROG FRUMOS SA O FACETI LA ALTE TOPICURI...CA NU AM TIMP DE RASPUNSURI PENTRU OPINIA PUBLICA ...JANTELE SUNT ORIGINALE ! ARATA CA IN POZE SI SE POT VEDEA ORICAND IN BUCURESTI ! VA MULTUMESC ANTICIPAT !!!!
Link to comment
Share on other sites

Ia mergi si fa tu o plimbare pe 4tunning, esti cam nesimtit asa de fel, omul ti-a cerut dovezi pentru ceea ce afirmi tu, si anume ca sunt originale, iar pentru faptul ca postezi numai cu Caps Lock activat meriti un suspend frumos.
Link to comment
Share on other sites

vezi ca mai sus ai facut cacofonii ... afon sau bufon cu 4 stele.... chiar aveti o problema la cap... probabil.. daca nu am ce face o sa caut capacele Ac Schnitzer si le pun noi la toate jantele...asa ca sa scriu ca sunt NOI! sa vad daca mai cereti dovezi...factura?! :LMAO:
Link to comment
Share on other sites

5. Daca initiatorului topicului (de vanzare sau cumparare) i se adreseaza o intrebare si acesta nu raspunde la ea in maxim 7 zile, se considera ca nu-l mai intereseaza subiectul si atunci topicul va fi inchis. Topicurile de vanzare in care nu s-a mai postat nimic timp 15 zile calendaristice vor putea fi inchise. In acest caz, daca mai este interesat de topic, initiatorul poate trimite un PM unui moderator pentru redeschiderea topicului.

 

 

11. Daca un vanzator pune un anunt si nu doreste sa dea explicatii si de asemenea va face scandal ca ceilalti membrii discuta anuntul lui, anuntul va fi sters.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.