Jump to content

vand bmw 540ia


cretzzu2

Recommended Posts

vand bmw 540ia din 11/99,masina este impecabila merge absolut tot la ea,are urmatoare:xenon original,dsc,tv-navigatie(merg),scaune electrice cu memorii volan electric,perdelute electrice,piele neagra(arata fff bine),senzori lumina,ploaie,presiune,cutie automat tiptronic(schimba impecabil),am numai talonul si jumate din carte de indentitate,deci nu stiu cati cai are am vazut pe net ca ar avea 310cai,model pe talon scrie 540ia.mai multe detalii pe mess,nu stiu ce are site-ul dar nu pot pune poze,pretul este de 2500 euro,sau variante.masina merge fff bine,nu are valabil nimica nici asigurare nici itp.se poate inmatricula in bulgaria costa cam in jur de 900 de euro.pt detalii id mess djdexterboy id mess.masina a avut 2 randuri de numeri rosii dupa cred ca a fost pierduta jumatea cartii.acuma masina are numere de suedia. Edited by c.sainz
Link to comment
Share on other sites

ms mult insemana ca nu stiu eu.:D,masina e din poze si nu este spalata dupa cum se vede.

 

ma intereseaza mai multe de pe ea,eventual intreaga masina

te rog da-mi un mesaj privat cu un id de mess

unde anume in bacau e masina?

Edited by LSX
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.