Jump to content

dezmembrez e46 325Ci Coupe, motor M54, fabr. 08/2000 -impecabil


MSasha

Recommended Posts

dezmembrez e46 325Ci Coupe, motor M54, fabr. 08/2000 - impecabil

cateva preturi informative :

bara prot. fata completa cu proiectoare, bandouri si armatura la 500 de lei,

capota motor 600 de lei

jantele pe 18 - 1200 de lei

precum si orice piesa, pentru mai multe relatii intrebati va rog pe forum, sau telefonic 0762 211 441

Edited by MSasha
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jantele la 300 de euro, sunt pe 18, anvelopele 2 aprox. 40% si doua 30%, 225/40/18 (le dau bonus)

nu sunt sudate, indoite sau alte probleme, am mers cu masina cu 200 km/h si nu vibra, in ce priveste aspectul exterior , arata foarte bine. capacele din mijloc de plastic sunt putin cam invechite, dar eu zic ca e acceptabil...

Edited by MSasha
Link to comment
Share on other sites

ma intereseaza trimul de la schimbator poti pune o poza cu el?

ai trimuri de bord cu volan pe stanga aceiasi culoare?

multumesc!

pt volan pe stanga am doar trimul de langa schimbator cu 4 geamuri electrice la 50 de lei, eventual revin maine cu o poza

 

Salut,

 

Plasticul de jos de la parbriz prin care trec stergatoarele in ce stare este ? pune eventual o poza si un pret....banuiesc ca se potriveste...

e in stare perfecta, dar din pacate nu potriveste la volan pe stanga ...

Link to comment
Share on other sites

oglinda stanga daca o mai ai.pret

oglinzile le mai am pe ambele dar fara sticle, la 300 de lei ambele, sau 150 de lei bucata, sunt cu reglaj automat pentru marsalier si revenire la mersul inainte.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.