Jump to content

BMW 330


krysttall

Recommended Posts

Vand BMW 330 x D - 231 CP, an 2008 .

 

Dotari : ABS, 4WD, geamuri electrice, oglinzi electrice, tapiserie piele, jante aluminiu originale, navigatie profesionala, trapa, controlul tractiunii, inchidere centralizata, airbag, radio/CD/MMP3, computer bord, bixenon, pilot automat, scaune incalzite, senzori ploaie+presiune roti+lumini+parcare, ESP, EDS, proiectoare ceata, comenzi volan M piele, incalzire auxiliara, parbriz incalzit, audio prologic 7, scunae sport, keyless go etc

 

 

 

Masina a fost in leasing . Fara combinatii, Rog seriozitate.

 

 

Tel 0740.195.183 sau 0740.196.000

post-30549-0-85365600-1330978509_thumb.jpg

Edited by krysttall
Link to comment
Share on other sites

trebuia sa procedez cum fac aia boldy etc... sa le "fotoshopez" ..?? ca pana la urma nu inteleg ...

 

pozele le-am facut cu telefonul ....

Edited by krysttall
Link to comment
Share on other sites

trebuia sa procedez cum fac aia boldy etc... sa le "fotoshopez" ..?? ca pana la urma nu inteleg ...

 

pozele le-am facut cu telefonul ....

pai iti explic eu , desi nu esti chiar un mb asa nou pe aici . E un soi de forma de respect macar sa speli masina , adica daca eu mi-am pierdut timpul sa-ti citesc anuntul asta simpatic , asa si tu poti sa pierzi ceva timp si sa dai 15 ron sa speli masina si cxand citesc anuntul sa nu consider ca a fost pierdere de vreme . Sper ca-mi apreciezi sinceritatea si nu consideri ca te-am luat la misto , desi pozele tale eu asa le vad .

Link to comment
Share on other sites

la ce e acum afara/pe strada...o fac la fel in aceeasi zi ..

 

masina e de vanzare ..nu de prezentare ...

 

in fine..cine are intrebari si cine este interesat astept intrebari ...in rest nu ma intereseaza alte comentarii ..doar strict la subiect...

Edited by krysttall
Link to comment
Share on other sites

Da, bravo Myx, chiar e de bun simt daca tot vrei sa prezinti virtual un obiect, sa il faci ca la carte. Speli frumos masina, fugi repede intr-o locatie preferata, si ii faci poze macar cu o camera obisnuita.

 

Eu cand imi fac poze la masina pentru vanzare, ma duc in aceasi locatie de ani de zile, la vreo 2-3 km de oras ca stiu ca nu ma deranjeaza nimeni si pot sta linistit. Nu se murdareste masina pana acolo, indiferent cum ar fi.

Link to comment
Share on other sites

la ce e acum afara/pe strada...o fac la fel in aceeasi zi ..

 

masina e de vanzare ..nu de prezentare ...

 

in fine..cine are intrebari si cine este interesat astept intrebari ...in rest nu ma intereseaza alte comentarii ..doar strict la subiect...

 

Pai ne scuzi atunci ca am incercat sa cosmetizam treaba . Sa vina caldura si vremea frumoasa . Succes cu ea .

Link to comment
Share on other sites

cu asta te ocupi ..asta e "job-ul" tau ....al meu e cu totul si cu totul altul ... fiecare cu ale lui colegu' ...

 

revin cu rugamintea, doar strict pe subiect...fara "sugestii de advertising"...

Link to comment
Share on other sites

o dati rau in balarii,nu fiecare dintre noi a vandut masini .Omu a facut poze,culmea e ca daca facea poze misto se gasea unu sa zica ca e in fotoshop ceva.A ca niste poze misto iti scot masina "in fata" e altceva dar pana una alta cum ziceam poate ca omul nu a mai vandut ca voi si nici nu o vrea sa scape rapid de ea.

PS: de pret vad ca nu a zis nimeni nimic inca :rolleyes:

Edited by alex230ro
Link to comment
Share on other sites

o dati rau in balarii,nu fiecare dintre noi a vandut masini .Omu a facut poze,culmea e ca daca facea poze misto se gasea unu sa zica ca e in fotoshop ceva.A ca niste poze misto iti scot masina "in fata" e altceva dar pana una alta cum ziceam poate ca omul nu a mai vandut ca voi si nici nu o vrea sa scape rapid de ea.

PS: de pret vad ca nu a zis nimeni nimic inca :rolleyes:

 

 

mareeeeeeeee!!!!

Link to comment
Share on other sites

de ce oare nu putem sa ne referim strict la subiect..si trebuie tot timpul sa existe intrebari si nemultumiri care chiar nu isi au rostul ....

 

mirceagsm : daca vroiam sa ma dau mare o trecem in semnatura ...masina e a asociatului meu, tocmai de asta am si trecut 2 numere de telefon... iar in legatura cu cealalta ipoteza a ta...chiar o vad nefondata.. in fine....

 

alex230ro : am mentionat pretul la 2 "post-uri" mai jos : 28.000 eur negociabil ....

Link to comment
Share on other sites

alex230ro .. dupa ce am postat/ repetat valoarea ceruta, am inteles la ce te refereai cand ai luat in discutie "pretul" .. sorry Edited by krysttall
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.