Jump to content

Cumpar BMW X5 (E70) sau X6 (E71)


IulianC

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

daca te mai intereseaza x5,are seful meu unul de vinzare in stare excelenta....este unicul proprietar,masina e din 2007,motorizare 3,0 diesel,gri metalizat,este adusa din germania acum aproximativ 4 ani si avea atunci 25.000 de km.acum are 99700 si pot sa garantez cu viata mea ca sint absolut reali km.

 

masina are caseta de directie schimbata in urma cu vreo luna,toate reviziile la zi,carte de service,nu are absolut nici o problema,este varianta aproape full zic eu iar ca si pret din ce am inteles eu de la el ar vrea cam 26.000 de euro dar cred ca mai lasa ca vrea sa isi ia modelul nou.

 

eu zic ca ar merita vazuta....daca te intereseaza,astept un semn de la tine.....

Link to comment
Share on other sites

tare cred ca sefu` are e53 :sorcerer:

Se prea poate, daca zice ca vrea sa-si ia modelul nou. Si nu cred ca ar vrea sa schimbe E70 pe E70 LCI.

 

Nu cred ca are E53, parca din 03/2007 s-a fabricat E70-ul.

Pe wikipedia scrie ca s-a fabricat din noiembrie 2006. http://en.wikipedia.org/wiki/BMW_E70

 

m-am uitat acuma pe autovit , am ramas in urma rau cu preturile

 

scuze de off topic iulian

Nicio problema, astept si eu curios raspunsul daca e E53 sau E70. Oricum buna remarca ta.

Link to comment
Share on other sites

Scuze de intirzere cu raspunsul dar nu-i puteam da nr omului pina nu ii ceream permisiunea....

Vad ca inca nu pot da mesaj privat....probabil nu am suficiente postari....iti las nr meu-0723175740 si ma poti suna pe mine si iti dau nr lui de telefon sa iti dea mai multe detalii despre masina.

Te asigur ca masina chiar merita vazuta pt ca e superingrijita iar omul e extrem de serios si tipicar....

Ca si model,nu ma pricep prea bine dar cred ca e e53 pt ca el vrea sa isi ia urmatorul model de x5,probabil e70.

 

Masina se afla in ploiesti si aici se poate vedea si testa in ce fel doresti....nu e pusa la vinzare pe nicaieri....pur si simplu am vazut anuntul tau si stiam ca sefu vrea sa isi ia alta.....

 

Daca te intereseaza,suna-ma si iti dau nr lui sa discutati pe indelete.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.