Jump to content

my bmw 535d


lexius

Recommended Posts

Potrivit Observatorului Astronomic “Amiral Vasile Urseanu”, echinocĂžiul de primĂŁvarĂŁ, ce marcheazĂŁ ĂŽnceputul primĂŁverii astronomice, se produce ĂŽn jurul datei de 20 martie când longitudinea astronomicĂŁ a acestuia revine la valoarea de zero grade.

 

Miºcarea aparentã a Soarelui pe sfera cereascã, determinatã de miºcarea realã a Pâmântului pe orbita sa, genereazã pentru motoarele diesel,mai ales pentru cele biturbo o extrapolare mirifica a transcendetei izotermice,mai ales noaptea.ziua fenomenul este oarecum mascat de polaritatea lunii cu sfinxul.

 

e o problema des intalnita si nu este motiv de ingrijorare.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

mai la cat e de desteapta cred ca stie,,, oricum vreau so vind sau so schimb cu un x5

 

 

 

 

 

 

pai cum,bre lexius,ziceai ca nu ti mai iei bemve cat traiesti

 

te a cuprins microbul,zi drept.iti place sa repari la ele :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

parerea mea: masina nu iti apartine, e a unei rude sau a unui prieten. De ce ai facut pozele cu interiorul de pe locul pasagerului? Plus ca nu mai sunt facute in acelasi loc cu celelalte poze, sunt facute pe strada. S-a dus proprietarul repede sa cumpere ceva si repede ai scos telefonul sa faci poze. Daca te-ai mutat pe locul pasagerului doar sa faci povze, de ce ai scos cheia din contact? Macar ai permis?
Link to comment
Share on other sites

@Lexius, seteaza ceasul sa fie noapte si mergi ziua sa vezi ca o sa scoata fum. E de la bateria de la ceas. Incearca odata, si apoi schimba bateria, si la mine facea la fel.

hahahahahah,, aoleu ce destepti pot fi uniii,, ma intreb ce cauti aici pe forum,, pe ce loc esti in forbes?

Link to comment
Share on other sites

pai cum,bre lexius,ziceai ca nu ti mai iei bemve cat traiesti

 

te a cuprins microbul,zi drept.iti place sa repari la ele :rolleyes:

da ma deja stiut tot ce am de schimbat si preturile

 

parerea mea: masina nu iti apartine, e a unei rude sau a unui prieten. De ce ai facut pozele cu interiorul de pe locul pasagerului? Plus ca nu mai sunt facute in acelasi loc cu celelalte poze, sunt facute pe strada. S-a dus proprietarul repede sa cumpere ceva si repede ai scos telefonul sa faci poze. Daca te-ai mutat pe locul pasagerului doar sa faci povze, de ce ai scos cheia din contact? Macar ai permis?

bine mai destept hai sa iti zic cum a fost,, am fost parcat in fata unei banci si asteptam sa se deschida,, ce ai vrut sa fac sa deschid usile larg ca toti taranii si sa ii fac o mie de poze,, dar uite maine daca nu ploua o sa-i fac 100 de poze la mine in curte sa poti dormi linistit ca de parca ma ajuta cu ceva ca iti place sau nu interiorul

Link to comment
Share on other sites

Fa o poza cu pachetul de tigari pe bord si o sticla de evian in suport.

edit: si o poza la display cu audio si balansul sa fie pe stanga.

ui la asta ce pretentii are,, amu ma luati de prost sau ce,,, da mi se rupe mie ca va place pozele sau nu

hai sa vil vind si tot pozatil voi

Link to comment
Share on other sites

ui la asta ce pretentii are,, amu ma luati de prost sau ce,,, da mi se rupe mie ca va place pozele sau nu

hai sa vil vind si tot pozatil voi

 

mai are cineva masina ca a ta don Becali?

il stii pe Haldan?

Link to comment
Share on other sites

Ramai tu cu beleaua. :thumbsup:

bine zis ++++++++++1

 

@lex, daca nu iti faci un filmulet ca mlk si il pui pe youtube, tot nu te cred.

maine si daca ploua tot fac,, sa vad dupa aia cine ce mai zice,,

dar as vrea sa schimb interiorul am gasit pe negru dar nu are scaune astea ca ale mele is alea simple si am gasit pe rosu frumos tare

Link to comment
Share on other sites

dar as vrea sa schimb interiorul am gasit pe negru dar nu are scaune astea ca ale mele is alea simple si am gasit pe rosu frumos tare

Nu ai mai gasit poze cu interior bej? :LMAO:

 

Ti-ai reparat HUD-ul?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.