Jump to content

my bmw 535d


lexius

Recommended Posts

mersi hitman :thumbsup:, te-a dat si pe tine o tura sa inteleg? mie mi-a zis ca trece pe aici si ma ia o tura pana la Monaco cu yachtul unde are Ferrari-ul parcat, asa ca sa bem un cico acolo ;)
Link to comment
Share on other sites

Bala ai treaba =)))))

 

lexius stiu pe cine care iti poate da un sfat cum sa ridici masina.

 

si acum serios vorbind.vezi ca E60 are in portbagaj sub roata de rezerva un surub in stanga si unul in dreapata.cu cheia de desfacut roti invarti de ele de la stanga la dreapta pentru stanga si de la dreapta la stanga pentru dreapta,daca imi aduc bine aminte,daca nu faci totul invers.si masina se ridica sau se lasa.in fucntie de reglajul lombar.

 

bafta.apropo frumos S class

Link to comment
Share on other sites

Bala ai treaba =)))))

 

lexius stiu pe cine care iti poate da un sfat cum sa ridici masina.

 

si acum serios vorbind.vezi ca E60 are in portbagaj sub roata de rezerva un surub in stanga si unul in dreapata.cu cheia de desfacut roti invarti de ele de la stanga la dreapta pentru stanga si de la dreapta la stanga pentru dreapta,daca imi aduc bine aminte,daca nu faci totul invers.si masina se ridica sau se lasa.in fucntie de reglajul lombar.

 

bafta.apropo frumos S class

nu am nici un surub mai

cred ca lipsesc

Link to comment
Share on other sites

cum ti-am spus mai sus....la bmw sistemul de go up and down este diferit fata de mercedes....deschide portbagajul dupa ce scoti tot din el,inclusiv roata de rezerva fa-i o poza

pe poza iti voi bifa ce trebuie sa infiletezi sa ridici masina.

 

uite cum ai ridicat-o eu pe a mea:

http://i758.photobucket.com/albums/xx225/all3ex_wly/vand-caroserie-EgLro7.jpg

Link to comment
Share on other sites

cum ti-am spus mai sus....la bmw sistemul de go up and down este diferit fata de mercedes....deschide portbagajul dupa ce scoti tot din el,inclusiv roata de rezerva fa-i o poza

pe poza iti voi bifa ce trebuie sa infiletezi sa ridici masina.

da nu ai ce bifa ca nu are nik doar locul la roata ce sa bifezi?

nu are nici un surub

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.