Jump to content

schimb toba sport cu una normala


stefy_boss

Recommended Posts

schimb o toba sport pt bmw e36 motor 2000 cm cu o toba normala...schimb pe schimb dar cu conditia ca toba celui care vrea schimbul sa fie in stare buna..motivul schimbarii este ca nu am catalizator si se aude cam tare......valabil doar pt cei din craiova sau imprejurimi.....0764/506178
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

schimb o toba sport pt bmw e36 motor 2000 cm cu o toba normala...schimb pe schimb dar cu conditia ca toba celui care vrea schimbul sa fie in stare buna..motivul schimbarii este ca nu am catalizator si se aude cam tare......valabil doar pt cei din craiova sau imprejurimi.....0764/506178

 

salut iti dau eu finala stock impecabila pe 80roni...originala de BMW e36...si vinzi tu finala sport cu mai mult. 0755 839 746

post-52228-0-32734000-1339418660_thumb.jpg

post-52228-0-50516600-1339418690_thumb.jpg

Edited by Mirita Valentin
Link to comment
Share on other sites

salut iti dau eu finala stock impecabila pe 80roni...originala de BMW e36...si vinzi tu finala sport cu mai mult. 0755 839 746

ma intereseaza ca toba sa vina cu teava pana la prima prindere(sa nu mai sudez nimic)multumesc oricum pt oferta...accept in continuare schimb cu toba normala pt motor de 2000cm

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

toba s-a vandut....multumesc pt gazduire...se poate inchide

ca sa iti raspund si tie...alea erau poze cu tipsul pozei sa isi faca lumea o idee....de carcotasi e plina lumea

Sa cerut poze cu toba nu altceva............tipsul.................ca schimbai toba nu tipsul sau prinderea

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.