Jump to content

Vand CD Player Business (buton Mode) si cotiera din piele, ambele OEM BMW E46BMW


Recommended Posts

1. CD Player-ul provine dupa masina personala, se prezinta in stare f. buna, fara urme de utilizare. Este modelul ce permite conectarea unei magazii de CD-uri sau unei interfete cu iesire AUX sau USB.

Motivul vanzarii este pt. ca am vandut masina(cu alt tip de CD player), in consecinta proba se poate face numai pe masina celui care il cumpara sau prin alimentare directa la o sursa de 12V (se va aprinde numai pt. a fi verificat ( pe display apare "Disabled")

Pret: 100 €

 

 

2. Cotiera provine de la un BMW 330D din 2004, se vinde numai cotiera propriu-zisa, fara consola dintre scaune.

Se prezinta in stare f. buna, toate prinderile sunt intregi, iar pielea se gaseste in stare impecabila, nu prezinta urme de arsuri, crapaturi sau alte defecte (in poza este putin murdara.

Pret: 90 €

 

Contact, aici, PM sau la tel: 0723.155.416

 

P.S. Poze cu cele 2 produse gasiti aici: https://picasaweb.google.com/lh/myphotos

Link to comment
Share on other sites

Mie nu.mi merge link.ul ..... Ce culoare e cotiera?

 

Salut,

 

Scuze pt. raspunsul intarziat.

Cotiera este de culoare gri-deschis.

 

Am incercat sa urc fotografii in topic, dar nu reusesc, imi apare mesajul: www.bmwclub.ro Driver Error

chiar daca am micsorat fotografiile la minim.

 

Uite aici un alt link cu o cotiera identica cu a mea:

 

http://www.e46-forum.de/biete-innenaustattung/15649-mittelarmlehne-elektrische-sitze-und-vieles-mehr-coupe/

 

Pt. cine este interesat pot trimite fotografii ale cotierei pe mail, la rezolutie mare.

Edited by Alex '77
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.